SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Piotr1996 / Dziennik / Siła

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12101
Witam
Mam na imię Piotrek mam 17 lat, ćwiczę prawie 2 lata. Chcę zacząć ćwiczyć trójbój siłowy.
Podstawowe wymiary
Wzrost: 176cm
Waga: 80kg
Klatka: 115cm
Biceps: 38cm
Brzuch: 90cm
Udo: 65cm
Łydka: 41cm
Trening

PON
WL wszystkie serie 10% mniej niż w czwartek
Wyciskanie na barki z przodu w siadzie 10,8,8,6
Unoszenie na boki 8,8,8
Unoszenie na boki w opadzie tułowia 10,10,10

WT
Przysiad 30/10 40/8 50/8 60/6 70/6,6,6,6
Przysiad z przodu 8,8,8
Prostowanie nóg 10,10,10
Ugignanie nóg 10,10,10,10
Wspięcia na palce 4-5x MAX
Brzuch

CZW
WL 30/10 40/8 50/8 60/6 70/6,6,6,6
Wyciskanie hantli na skosie górnym 8,8,8
Rozpiętki na płaskiej 10,10,10
Wyciskanie wąsko(łokcie przy tułowiu) 8,6,6,6
Wyciskanie francuskie hantli w leżeniu 8,8,8 /wyciąg góryn 8,8,8/poręcze 6,6,6 - będę zmieniał co jakiś czas

SOB
MC 30/10 40/8 50/8 60/6 70/6,6,6,6
Szrugsy 12,12,12
Drążek 8,8,8
Uginanie sztangi 3x10-8
Uginanie stylem młotkowym 3x10-8
Brzuch
Suplementacja
Na razie nic nie będę brał a w późniejszym czasie zamierzam brać kreatyne i bcaa.
No to chyba na tyle
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12101
14.02.2014
BARKI
Wyciskanie w górę siedząc
14 x 25kg
12 x 32,5kg
10 x 40kg
8 x 47kg
Unoszenie ramion w przód sztangą
15 x 14kg
15 x 14kg
15 x 14kg
Unoszenie ramion na boki
15 x 8kg
15 x 8kg
15 x 8kg
Unoszenie na boki w opadzie
15 x 8kg
15 x 8kg
15 x 8kg
BICEPS
Uginanie ramion ze sztangą
12 x 32,5kg
10 x 32,5kg
10 x 32,5kg
Uginanie ramion hantlami z supinacją nadgarstka
12 x 12,5kg
12 x 12,5kg
12 x 12,5kg
Uginanie ramion o kolano
12 x 8kg
12 x 8kg
12 x 8kg
Na dzisiejszym treningu bardzo fajna pompa poszła bo zwiększyłem teraz liczbę powtórzeń.

Zmieniony przez - piotr1996 w dniu 2014-02-14 21:19:09
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12101
02.04.2013 Pierwszy trening
Przysiad
36/10
48/8
60/8
72/6
85/6
85/6
85/6
85/6
Przysiad z przodu
40/8
50/8
55/8
Prostowanie nóg
32/10
37/10
47/10
Uginanie nóg
15/10
25/10
30/10
35/10
Wspięcia na palce
40/30
50/25
55/25
60/20
Brzuch
Spięcia brzucha
15 +5kg
15 +10kg
15 +10kg
Trening ciężki ale bardzo przyjemnie mi się ćwiczyło tylko ciężko dobrać odpowiedni ciężar w niektórych ćwiczeniach bo dawno ich nie robiłem, ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego treningu.


Zmieniony przez - piotr1996 w dniu 2013-04-02 19:13:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2789 Wiek 13 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42013
Nie za mały ciężar na wspięcia? Czułeś coś w ogóle?
Wrzuciłbyś jakieś zdjęcia podglądowe.

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12101
Ciężar na wspięcie właśnie trochę mały bo nie wiedziałem ile założyć. Zdjęcia na razie nie wrzucam bo do nie za dobrze wygląda ale kiedyś wrzucę
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12101
04.04.2013
Wyciskanie leżąc
10 x 24kg
8 x 32kg
8 x 40kg
6 x 48kg
6 x 56kg
6 x 56kg
6 x 56kg
6 x 56kg
Wyciskanie hantli na skosie górnym
8 x 17kg
8 x 17kg
8 x 17kg
Rozpiętki na płaskiej
10 x 7kg
10 x 7kg
10 x 7kg
Wyciskanie wąsko(łokcie przy tułowiu)
8 x 40kg
6 x 45kg
6 x 45kg
6 x 45kg
Prostowanie ramion na wyciągu górnym
8 x 20kg
8 x 20kg
8 x 20kg

Trening lekki i przyjemny ciężary nie za wielkie ale na początek nie przesadzam z ciężarem wole popracować nad techniką


Zmieniony przez - piotr1996 w dniu 2013-04-06 12:50:23
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12101
06.04.2013
Martwy Ciąg
10 x 45
8 x 60
8 x 75
6 x 90
6 x 105
6 x 105
6 x 105
6 x 105
Szrugsy
12 x 80
12 x 80
12 x 80
Drążek
5 x
4 x
4 x
Uginanie sztangi
10 x 27
10 x 27
8 x 27
Uginanie stylem młotkowym
10 x 17
10 x 17
8 x 17
Spięcia brzucha
15 x 10
15 x 10
15 x 10

Dopiero co wróciłem z treningu i ledwo żyje po martwym ciągu, myślę że następnym razem będzie lepiej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6877
Umiesz zgiąć sztangę?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12101
Błąd mi się wkradł tam miało być uginanie ramion ze sztangą dzięki za wskazanie błędu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 947 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6877
Spoko, każdy wie o co chodzi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę zaglądał, powodzenia!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12101
Dzisiaj niestety nie dałem rady zrobić treningu ale co poradzić trzeba czekać do jutra.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie plan masowy

Następny temat

kaloryfer do lata

electro
Polecane artykuły