Mam na imię Piotrek mam 17 lat, ćwiczę prawie 2 lata. Chcę zacząć ćwiczyć trójbój siłowy.
Podstawowe wymiary
Wzrost: 176cm
Waga: 80kg
Klatka: 115cm
Biceps: 38cm
Brzuch: 90cm
Udo: 65cm
Łydka: 41cm
Trening
PON
WL wszystkie serie 10% mniej niż w czwartek
Wyciskanie na barki z przodu w siadzie 10,8,8,6
Unoszenie na boki 8,8,8
Unoszenie na boki w opadzie tułowia 10,10,10
WT
Przysiad 30/10 40/8 50/8 60/6 70/6,6,6,6
Przysiad z przodu 8,8,8
Prostowanie nóg 10,10,10
Ugignanie nóg 10,10,10,10
Wspięcia na palce 4-5x MAX
Brzuch
CZW
WL 30/10 40/8 50/8 60/6 70/6,6,6,6
Wyciskanie hantli na skosie górnym 8,8,8
Rozpiętki na płaskiej 10,10,10
Wyciskanie wąsko(łokcie przy tułowiu) 8,6,6,6
Wyciskanie francuskie hantli w leżeniu 8,8,8 /wyciąg góryn 8,8,8/poręcze 6,6,6 - będę zmieniał co jakiś czas
SOB
MC 30/10 40/8 50/8 60/6 70/6,6,6,6
Szrugsy 12,12,12
Drążek 8,8,8
Uginanie sztangi 3x10-8
Uginanie stylem młotkowym 3x10-8
Brzuch
Suplementacja
Na razie nic nie będę brał a w późniejszym czasie zamierzam brać kreatyne i bcaa.
No to chyba na tyle
Mój dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/Piotr1996_/_Dziennik_/_Siła_-t933406.html
Krzysztof Piekarz

