Szacuny
0
Napisanych postów
38
Wiek
24 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
147
Witam.
Mam niedowage.
Mam 11lat 152cm wzrostu i 37kg wagi.
Co powinienem jeśc?
Tutaj na kalkulatorze wyszlo że mam niedowage;)
Chce troche przytyc.
I napiszcie w jakich porach dnia jesc i co jesc?
Szacuny
16
Napisanych postów
3754
Wiek
8 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
49667
Aleksandro
Macko noepomogłes
bo w tym wieku tylko taka odpowiedz jak moja jest dobra, za 5 lat pojdziesz na silownie i ogarniesz diete to urosniesz, teraz masz jesc to co mama daje ;]