Witam :) Panowie chcialbym prosic o ocene sylwetki i skorygowanie co do poprawki ;) Ciezko mi jest zbudowac biceps,triceps i przedramie :/
Płeć - mężczyzna
Wiek - 20 lat
Waga - 88 kg
Wzrost - 183 cm
Obwód pasa - 91
Obwód klatki piersiowej - 116
Obwód uda - 62cm
Obwód ramienia - 42,6
Cel treningowy - masa + siła,a za miesiac sucha masa + definicja
przysiad - 110kg
martwy ciąg - 130kg
wyciskanie leżąc - 135kg
wyciskanie stojąc - -
wiosłowanie sztangą --
podciąganie na drążku (ilość) - 2*

Płeć - mężczyzna
Wiek - 20 lat
Waga - 88 kg
Wzrost - 183 cm
Obwód pasa - 91
Obwód klatki piersiowej - 116
Obwód uda - 62cm
Obwód ramienia - 42,6
Cel treningowy - masa + siła,a za miesiac sucha masa + definicja
przysiad - 110kg
martwy ciąg - 130kg
wyciskanie leżąc - 135kg
wyciskanie stojąc - -
wiosłowanie sztangą --
podciąganie na drążku (ilość) - 2*

Krzysztof Piekarz
Juz nie bd kłamał wiecej :'-( Teraz tylko bd mowil prawde
Jutro wolne to weiczorem dodam zdj :D..Prosze o ostrą opinie
Pozdrawiam Pany i zdrowia !
