SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

20 lat...5 lat treningu Prosze o Ocene

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
a po mecie agresor ci sie nie włącza bo dla moich 2 kumpli to masakra a jak jeszcze wypiją to wogóle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4703
JA nie pije od 4 lat ..albo picie i inne uzywki albo saa i silownia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9514
Dla mnie gitara;) góra się fajnie buduje ale chyba nie ćwiczysz na normalnej siłowni tylko na warunkach domowych albo w piwni? Bo widzę że dół klatki ci nie idzie :P Dręczą mnie tylko wyniki siłowe np. martwy 130kg. Ćwiczę +- 5 miesięcy + 2x chory oraz wolne w przerwy świąteczne i dzisiaj wycisnąłem 127kg miesiąc temu 110 a byłem na cyklu cm3, więc myślę że dasz radę skombinować jakąś monetę żeby trochę ruszyć z siłą a tak to jest super, powodzenia życzę :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4703
Unknown95
Dla mnie gitara;) góra się fajnie buduje ale chyba nie ćwiczysz na normalnej siłowni tylko na warunkach domowych albo w piwni? Bo widzę że dół klatki ci nie idzie :P Dręczą mnie tylko wyniki siłowe np. martwy 130kg. Ćwiczę +- 5 miesięcy + 2x chory oraz wolne w przerwy świąteczne i dzisiaj wycisnąłem 127kg miesiąc temu 110 a byłem na cyklu cm3, więc myślę że dasz radę skombinować jakąś monetę żeby trochę ruszyć z siłą a tak to jest super, powodzenia życzę :]


no cwicze w piwni niestety..ale to i tak lepsze niz wgl nie miec silki :D..Kasa to nie problerm bo pracuje ;P)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3258
nie tylko ty cwiczysz w piwnicy, mi tam ławka, hantle i poręcze stykają na moje wymogi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3732
a co jest złego w ćwiczeniu w piwnicy ? osobiście uważam, że to jedna z najprzyjemniejszych form siłowni ma swój klimacik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4703
No nic zlego w tym nie ma :) dla mnie jest jak najbardziej ok :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9514
Eh nie chodzi mi o to że jest coś złego sam ćwiczę w piwni ;) ale widzę że nie masz sprzętu tak jak ja na dół klatki np. poręczy czy ławki na - i też mam problem z wyrobieniem środka,dołu klatki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4703
Unknown95
Eh nie chodzi mi o to że jest coś złego sam ćwiczę w piwni ;) ale widzę że nie masz sprzętu tak jak ja na dół klatki np. poręczy czy ławki na - i też mam problem z wyrobieniem środka,dołu klatki .


lawke mam ale jest aluminiowa i bardzo sie wygina..poreczke bd robil w sobote :D 4 mlode sosny + 2 rurki ok wody metalowe i mamy porecze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 418 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9514
Wariat :D ja dopiero za 2 miesiące będę mógł ładnie dojechać środek i dół klatki bo na wakacje będę szedł na normalna siłkę. Niestety nie mam możliwości improwizować z poręczami bo nie mam miejsca ;x
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja mała transformacja..

Następny temat

Rzeznik1997 - My body transformation

WHEY premium