SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Martwy ciąg i kontuzje??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam takie pytanko, które moze już się powtarza, więc przepraszam, ale musze się zapytać. Od niedawna robie martwy ciąg i nie wiem jak powinienem dobierać ciężar. Otóż powiedziano mi że na początku nie powinienem szaleć z ciężarami, ale skoro moge spojkojnie zrobic serie, to chyba mogę zrobić piramide?? jak z tym jest??

"Cechą wielkich ludzi jest to, że stawiają innym o wiele mniejsze wymagania niż sobie."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Toż pisze wyraźnie: podczas najcięższych serii.
Przepukliny można dostać schylając się po 50 groszy,sa i takie przypadki.
Chodzi o to by nie przyzwyczajac się do pasa już od pierwszej serii.
Pozdro.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie powinieneś robić maksymalnego dla siebie ciężaru, możesz spróbować piramidę ale ostatnie obciążenie powinno być mniejsze od obciążenia maksymalnego. inaczej w przyszlości możesz mieć problemy z kręgosłupem! i koniecznie do martwego zakladaj pas treningowy, najlepiej skórzany

Human rase are disease, are the cancer of this planet, and we are the curel
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Polecam-jeśłi już to na końcu treningu grzbietu i 3-4 swerie ze stałym obciązeniem po 10-12 powt.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120
PANOWIE- w związku z posądzeniami o kryptoreklamę -ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO KONSULTACJI NT. SUPLEMENTACJI (FIRMY I STOSOWANIE) NA MÓJ PRYWATNY MAIL-PRZEZ POWIADOMIENIE Z SFD.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pas zakładam, michail a jak robić gdy zaczynam grzbiet od tego ćwiczenia??

"Cechą wielkich ludzi jest to, że stawiają innym o wiele mniejsze wymagania niż sobie."
1
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 45412
możesz robić z progresją lub stałym cięzarem
zaracaj uwagę na technikę,jak masz małe doświadczenie nie schodź poniżej
10 powt.
xl

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1095 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12342
Nie w każdym przypadku pomoże pas, lepiej nie przesadzać z ciężarami przy martwym ciągu - może się siatkówka odkleić od gałki ocznej i bedziesz nosił okulary jak denka od słoików.

Młody jestem !!! ... Szarość życia tłamsze !!!
Satysfakcjonuje Cię moja odpowiedź -> daj SoGa =8-]
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 45412
W4MP-nie przesadzaj z tymi oczami,prawdopodobieństwo odklejenia siatkówki
jest takie jak wpadnięcie pod pociąg
a pas obowiązkowo do tego ćwiczenia,ponieważ ochrania grzbiet przed kontuzją wytworzone ciśnienie w jamie brzusznej można lepiej wykorzystać do podnoszenia ciężaru bez ryzyka że owe ciśnienie będzie nam poszerzało
talie
xl

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13308
hmmmmmmmmmm odklejenie oka Weście mnie tu nie straszcie, sam robie martwego 2 tydzień i się w czoraj dowiedziałem, że źle robię

Kulturystyka to niekącząca walka z sobą, ale nagroda jest wielka
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Profesional Sport Club
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
roni jak nie dawałes dużego cięzaru to nie ma czym się martwić, ale lepiej na to uważać, bo będziesz potrzebował zapasowego kręgosłupa

"Cechą wielkich ludzi jest to, że stawiają innym o wiele mniejsze wymagania niż sobie."
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13308
Tzn. koleś mi powiedział, ze robie koci grzbiet, czy jakoś tak, wzioł mi ras pokazał jak się robi i zaraz się zmył, ale nawet z samym gryfem, albo na sucho nie umiem podłapać tego ruchu;-(

Kulturystyka to niekącząca walka z sobą, ale nagroda jest wielka
Chcesz mi pomóc Kliknij: http://sisco.pl/cgi-bin/ref/ref.pl?ID=482639
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Profesional Sport Club
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
podejrzewam, zę to kwestia "przyzwyczajenia", zobaczysz z czasem ruch sam przyjdzie, tak jest zawsze, w końcu człowiek uczy sie na błędach.

"Cechą wielkich ludzi jest to, że stawiają innym o wiele mniejsze wymagania niż sobie."
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan cwiczen

Następny temat

staż 4 lata,zdjecia. jaki trening?

electro
Polecane artykuły