Witam,
Nie dawno zacząłem prace na siłowni. Troche poczytałem na ten temat i dowiedziałem się, że jestem raczej typem "endomorfika" - osoby o drobnej kości i masie. Dużo trenuje w tyg 4 razy 2 godziny treningu (tenis ziemny). Zależy mi na uformowaniu ładnej sylwetki i generalnie przybraniu kilku kg masy (około 5, 6 kg). Posiadam diete, której sie stosuje, ćwicze na siłowni 3 razy w tygodniu i niestety nie tyje. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czy branie kreatyny pomogłoby mi uzyskać wzrost masy? Ewentualnie co mógłbym zrobić, aby chociaż zacząć tyć. Myślałem nad tym, żeby pójść do profesjonalnego dietetyka na wizyte, żeby mi ułóżył taką specjalną diete dla mnie, bo obecną mam z neta. Pozdrawiam serdecznie :)
Nie dawno zacząłem prace na siłowni. Troche poczytałem na ten temat i dowiedziałem się, że jestem raczej typem "endomorfika" - osoby o drobnej kości i masie. Dużo trenuje w tyg 4 razy 2 godziny treningu (tenis ziemny). Zależy mi na uformowaniu ładnej sylwetki i generalnie przybraniu kilku kg masy (około 5, 6 kg). Posiadam diete, której sie stosuje, ćwicze na siłowni 3 razy w tygodniu i niestety nie tyje. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć, czy branie kreatyny pomogłoby mi uzyskać wzrost masy? Ewentualnie co mógłbym zrobić, aby chociaż zacząć tyć. Myślałem nad tym, żeby pójść do profesjonalnego dietetyka na wizyte, żeby mi ułóżył taką specjalną diete dla mnie, bo obecną mam z neta. Pozdrawiam serdecznie :)
Krzysztof Piekarz