Witam, od marca planuje zaczac sie rzezbic. Glownie zalezy mi na zrzuceniu lekkiej oponki z brzucha i nabraniu kondycji. W maju planuje wrocic do kolarstwa (wczesniej nie dam rady) wiec chcialbym sie jako tako przygotowac. Moja dietka mniej wiecej wygladalaby tak. Prosze o korekte ;)


Krzysztof Piekarz
