SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

potrzebna bardzo mocna przedtreningowka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
witam, potrzebuje bardzo mocnej przedtreningowki.zjadlem juz pelne puchy takich prodkotw jak:

xpnad xtreme pump,
nox pump
meseomorph (stara wersja)
jack3d
gaspari super pump max
1MR
N.O. XPLOAD 2.0
hyper pump
Atom Vykon Nutrition
Myo Blitz by Ronnie Coleman
muscle pharm assault

to chyba wszystkie jakie pamietam

szukam i nie moge znalezc nic mocniejszego od tych wyzej wymienionych, potrzebuje cos co ma naprawde mocna moc i daje pompe na treningu, moze ktos z ekpsertow( nie dzieci) doradzi cos naprawde dobrego. pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419141
nic "mocniejszego" nie znajdziesz przynajmniej jezeli chodzi o pobudzenie,
osobiscie postawił bym na 1,3 + kofe + arginine
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4154
witam spruboj muscletech nano vapor moj kolega na silce tez duzo przedtreningowek bral ale mowil ze ta go dobrze czesala tylko podobno droga dosc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 229 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 32459
To już chyba wszystkie mózgotrzepy brałeś raczej nic mocniejszego nie znajdziesz zrób sobie przerwe od stymulantów i zapodaj na nowo jakieś stare meso lub doriana. A jak chcesz pompę to spróbuj plasma pump plus gera solo. (ale oczywiście z umiarem).

>>kocham mojego Aniolka o przeslicznym usmiechu<<

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 849

Chcesz wiedzieć coś o suplach-pisz do mnie dowiesz się prawdy od fachowca.

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 80
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
fakt faktem bralem juz troche tych "mózgotrzepów" bylem wstanie wziazc 2 ampulki thermal pro v3 i dotego porcja nox pumpa to byl ogien
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 80
a ty x7nofate z tych mozgoj**ow co byś mi polecił, co na ciebie najlepiej działało
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
supler ban na 3 miechy za bazar w dziale suple.
pomysle czy nie dac stalego, bo juz kiedys dostales bana na dluzej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 138
fccl
a ty x7nofate z tych mozgoj**ow co byś mi polecił, co na ciebie najlepiej działało

z tych co ja pralem to moglbym tak szczerze polecic:
1. N.O. XPLOAD 2.0
2. gaspari super pump max
3. nox pump ( stara wersja z 1.3)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18693
A ja moGe polecic Noxi pro jak dobrze poszukasz to jeszcze kupisz bardziej mnie to klepalo niz stary mesomorph wiec polecam ; )
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie stosować odżywki aby nie utracic masy mięśniowej?

Następny temat

BCAA i Glutamina

electro
Polecane artykuły