SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dziennik treningowy - Enka

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21882
Jeśli kondycja pozwala oczywiście, że można tylko z głową wszystko żeby się nie przetrenować bo w późniejszych etapach może być ciężko połączyć treningi sw z bieganiem na "wyższych obrotach"
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46081
to jest lajtowy plan więc bez obaw możesz przechodzić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21543
Enka ja Ci polecam ten plan, jezeli masz w miare kondycje to mozesz od niehgo zacxac, po 6 tygodniach gwarantowane ze przebiegniesz pol godziny bez przerwy, sam bede go zaczynal od nast. tygodnia chyba http://bieganie.pl/?show=1&cat=19&id=547 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4426
07.03.13r.

Witam ponownie :D

Posiłki:

8:15 - jogurt naturalny z rodzynkami, pestkami. Nie zdążyłabym zrobić owsianki, bo i tak byłam spóźniona

13:00 - obiad w szkole, kluski śląski z sosem mięsnym(?)

17:00 - pierś kurczaka z makaronem i sosem pomidorowym

21:40 - Tuńczyk w sosie własny i ciemny chleb.

Pomiędzy pierwszym i drugim posiłkiem zjadłam banana, a pomiędzy drugim i trzecim kromki chleba z szynką i pomidorem.

Trening:

Na początek standardowa rozgrzewka, rozciąganie.
Potem lewy prosty - prawy prosty - lew low kick itd.
Następnie takie ''sparingi'' tj. pierwsza runda wszystko oprócz łokci bardzo wolno, druga szybsza i trzecia jeszcze bardziej szybka. Potem tak samo, ale sam boks i łkcie (samo zaznaczenie).
Walka z cieniem, 40x3 brzuszków z nogami w górze, rozciąganie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4426
08.03.13r.

Jedzenie:

7:00 - płatki owsiane z bananem, pestkami dyni i słonecznika, rodzynkami

13:00 - obiad szkolny, kotlet rybny, ziemniaki, surówka

16:00 - gotowana pierś z kurczaka, ryż, liście szpinaku, suszone pomidory

20:00 - łosoś wędzony, kiełki rzodkiewki i brokuł

Dzisiaj zjadłam trochę ''prezentów'' Tj. między pierwszym a drugim posiłkiem w szkole dwa lizaki, czekoladę

Trening:
Dziś miałam sparing trenerem 4 rundy, ogólnie to mam strasznie pokopane nogi, ale nie było źle. Jutro będę czuć efekty na 100%
Potem jeszcze miałam tarczowanie, 3x40 brzuszki z nogami w grze i rozciąganie.

> Jutro raczej nie pobiegam, chyba że cudownie się ociepli i nie będzie śniegu, a nawet jeśli to chyba nogi by mi na to nie pozwolił ;p :D Możliwe że pójdę na basen.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7990
ja proponowalbym basen zawsze urozmaicenie a kondycje tez poprawi a przy takiej pogodzie latwo zachorowac raz cieplo raz zimno ehh...

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16568
Basen do SW za bardzo się nie nadaje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79876
Basen do SW za bardzo się nie nadaje

why?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16568
Dziwne co? Też się kiedyś zdziwiłem kiedy chłopaki z lekkoatletyki (sprinterzy) startujący w MS i ME powiedzieli, że tego treningu powinno się raczej unikać. Owszem można raz kiedyś iść ale systematyczne chodzenie raczej zmuli niż przyniesie efekty, chyba że zrobi się jakiś trening specjalistyczny na opór wody lub wydolność w masce do nurkowania. Generalnie ta forma treningu nie sprzyja rozwoju dynamiki.

Zmieniony przez - Wojekv w dniu 2013-03-09 11:09:24
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46081
ale to jest amatorka i przez takie chodzenie raz w tygodniu nic się nie stanie.traktujmy to z przymrużeniem oka
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przydatne filmiki samoobrona

Następny temat

Kilka pytan o garde

electro
Polecane artykuły