SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Potrzebna pilna pomoc (sogi)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 953
Mam kilka pytanek co do brania supli:
1. Jak najlepiej brać kreatynę przy masie 76 kilo?
Wiem że bez fazy nasycenia, ale nie wiem czy dwa razy dziennie po 5g
czy tez raz dziennie po 8g bo slyszalem ze trzeba 1g na 10kg masy.
(Mam kreatyne Naturelle 0,5 kg)
2. Czy sok winogronowy dobrze zastepuje glukoze?
3. Kiedy brac witaminki (falvit)?
4. CZy dibenzoidium magnum wplywa jakos na kreatyne?
5. Czy Olimp Pure whey 80 to dobre białko?
6. Ile przed rannym posiłkiem kreatyne?

Sogi za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2802 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 16632
Kreatyne bierz lepiej dwa razy dziennie po 5g sok winogronowy jest ok tylko drogo cie ta impreza wyjdzie bo musisz walnac ze dwie szklanki do jednej porcji takze jak nie masz tendencji do lapania tluszczu to proponuje zdecydowanie glukoze rano bierz na pusty zoladek przed sniadaniem Olimp moze byc

------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ ----------- just do it !!!

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9234
1. dwa razy dziennie po 5g
2. lepiej z glukoza
3. 20-30 min po posiłku
4. nie nie wpywa
5. jest ok ale lepiej kup whey pro matrix
6. 5g z 60 -70g glukozy



jesli ci pomogłem daj mi soga!!!!:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6891
Kreatyne bierz 5gr rano lepiej z glukozą wyjdzie ekonmiczniej, tak ze 20-30 min przed sniadaniem i 5gr bezposrednio po skonczonym treningu równiez z glukozą. Co do Olimpu jest to dobre białko, dokup jeszcze ovopol na noc i juz wogóle będzie oki. Co do witamin to nie zauwazysz znaczącej róznicy czy wemiesz je rano czy wieczorem. Dlatego pore ich sporzywania mozesz sobie sam dobrac, moze to byc po treningu. A co dibencozide magnum to nie uwazam by to wogóle jakos wpływało na organizm, wiec napewno nie wpłynie negatywnie na kreatyne.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CLA na tluszcz - co to jest ???

Następny temat

TANI I DOBRY GAINER. Czekam na propozycje.

electro
Polecane artykuły