1.Jak to jest, że niektórzy ludzie są bardziej odporni na Taktarova, przecież to boli w cholerę :d
2. Jak dobrze go zrobić? Tzn. wiem o nim wszystko ale kiedy łapie przeciwnikowi nogę i moją nogą dociskam jego ciało aby nie wstał, ten łapie moją nogę i też robi Taktarova.
3. Skrętówka. Jak ją zrobić, kiedy ją próbuję, przeciwnik się cały czas kręci i obraca, przez co nie mogę jej wykonać prawidłowo.
4. O ballachę na kolano się nie pytam bo to raczej kwestia ciągłego treningu nie?
5. Jak złapię gilotynę to muszę tak jakby podnieść przeciwnika żeby go udusić czy muszę objąć go nogami i go dusić z gardy. Co skuteczniejsze?
2. Jak dobrze go zrobić? Tzn. wiem o nim wszystko ale kiedy łapie przeciwnikowi nogę i moją nogą dociskam jego ciało aby nie wstał, ten łapie moją nogę i też robi Taktarova.
3. Skrętówka. Jak ją zrobić, kiedy ją próbuję, przeciwnik się cały czas kręci i obraca, przez co nie mogę jej wykonać prawidłowo.
4. O ballachę na kolano się nie pytam bo to raczej kwestia ciągłego treningu nie?
5. Jak złapię gilotynę to muszę tak jakby podnieść przeciwnika żeby go udusić czy muszę objąć go nogami i go dusić z gardy. Co skuteczniejsze?
Krzysztof Piekarz
