Szacuny
1
Napisanych postów
104
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
748
Witam.
Mam pytanie odnosnie dawkowania serwatki z kreatyna i dekstoza,
a Wiec tak na wesjcie chcialbym zapytac czy serwatka to dobry suplement do sportow walki. I jaka ilosc spozywac do kreatyny.
Kreatyne mam Univerka wiec mysle ze wyrob dobry, serwatke ogarnelem z mleczarni i nie mam pojecia jaka to moze byc. Jesli ktos sie orietuje w temacie to prosze o podanie dokladnej nazwy serwatki stosowanych w mleczarniach. I czy nie bedzie problemu gdy bede stowal do serwatki dekstrozy.?
Szacuny
1
Napisanych postów
104
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
748
Hmmm czemu nie serwatke doslowna ? ze tak powiem ? Przepraszam ze tak zamulam ale nie jestem jeszcze w temacie supli dopiero zaczynam wiec nie hejtujcie mnie od razu.
Szacuny
50
Napisanych postów
5813
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
60511
o ile jeszcze znam wersje dextro + kreta to dextro + serwatka już jest
pytam serwatkę masz?? czy chodzi Ci o koncentrat białek serwatki WPC?? bo jak serwatkę to odpuść sobię77% laktozy, kolo 11 % białka.. trochę popiołu i inne takie
Szacuny
2
Napisanych postów
345
Wiek
23 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
4141
Serwatka to jest odpad zawierajacy duzo laktozy i ktory dobrze jak sie ma potoczna "sraczke" xD. Kup lepiej białko jak chcesz uzupelnic diete. Sama kreatyna z dietą a siła CI skoczy !
Szacuny
1
Napisanych postów
104
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
748
Mam jakas serwatke Maniak ale nie mam pojecia jaka to jest. Kolegi zapytalem czy cos tam ma na zbyciu powiedzial ze ma i zaraz mi podwiezie, dal mi 2kg tej serwatki i pojechal ;p