Witam.
Mam pytanko dotyczące ćwiczeń. Chodzi mi o to że ćwiczę 3 razy w tygodniu split.
Pon - Śr - Pt - Split
Split nie uwzględnia żadnych ćwiczeń na brzuch i tutaj moje pytanie czy lepiej jest ten brzuch dodać do ćwiczeń w pon, śr, pt czy tak jak ja bym chciał robić brzuch 2-3 razy w tygodniu we wtorek, czwartek i ewentualnie sobotę.
Ćwiczenia na brzuch stosować chcę z programu P90X ( jeżeli ktoś kojarzy)
jest to zestaw 11 ćwiczeń bez używania sprzętu, ale daję dobre rezultaty z tego co zauważyłem bo kiedyś już jakiś czas ćwiczyłem wg. niego.
Mam pytanko dotyczące ćwiczeń. Chodzi mi o to że ćwiczę 3 razy w tygodniu split.
Pon - Śr - Pt - Split
Split nie uwzględnia żadnych ćwiczeń na brzuch i tutaj moje pytanie czy lepiej jest ten brzuch dodać do ćwiczeń w pon, śr, pt czy tak jak ja bym chciał robić brzuch 2-3 razy w tygodniu we wtorek, czwartek i ewentualnie sobotę.
Ćwiczenia na brzuch stosować chcę z programu P90X ( jeżeli ktoś kojarzy)
jest to zestaw 11 ćwiczeń bez używania sprzętu, ale daję dobre rezultaty z tego co zauważyłem bo kiedyś już jakiś czas ćwiczyłem wg. niego.
Krzysztof Piekarz