Witam. Potrzebuję kupić odzywkę potreningową w postaci stacku kreatynowego. W zależności od opcji, mógłbym dokupić do tego zestawu mono i zażywać w dni nietreningowe. Wybór na rynku jest tak ogromny, że nie potrafię się zdecydować. Moją uwagę przykuły:
1) Scitec Crea-bomb
2) Scitec Attack
3) DY Creagen
4) Conrolled Labs green magnitude
5) Detonator
6) ewentualnie Nitrobolon II i mono.
Jeżeli inne stacki kreatynowe są warte uwagi proszę o podanie.
Proszę o pomoc w zakupie. Dziękuję.
1) Scitec Crea-bomb
2) Scitec Attack
3) DY Creagen
4) Conrolled Labs green magnitude
5) Detonator
6) ewentualnie Nitrobolon II i mono.
Jeżeli inne stacki kreatynowe są warte uwagi proszę o podanie.
Proszę o pomoc w zakupie. Dziękuję.
Krzysztof Piekarz