Witam, siłownią zająłem się pierwszy raz 2 lata temu, wszystko szło fajnie itd . Uzbierałem trochę kasy ułożyłem sobie fajny cykl , podkręciłem tempo na siłowni .
Cykl składał się z :
1kg mono na czczo, przed i po treningo
400kaps amino przed i po treningu
carbo w trakcie treningu
gainer w szkole 2-3 porcje
białko 1 porcja na noc
czasem wpadały przedtreningówki z firmy doriana i firesnake .
I UWAGA - ważę 1kg mniej niż przed rozpoczęciem cyklu ?!
Jak to możliwe, dieta może nie była idealna ale jadłem tak jak się jeść powinno . Nie zastępowałem posiłków odżywkami .
Jak to możliwe, że nie jeden kumpel weźmie 0,5kg mono 2 kg gainera (super cykl) i skacze im nawet kilka kilo na wadze ?
Jak by coś to zdjęcia w moim temacie:
https://www.sfd.pl/Mieczu__masy_ciągle_mało-t891908.html
z góry dzieki za pomoc
Cykl składał się z :
1kg mono na czczo, przed i po treningo
400kaps amino przed i po treningu
carbo w trakcie treningu
gainer w szkole 2-3 porcje
białko 1 porcja na noc
czasem wpadały przedtreningówki z firmy doriana i firesnake .
I UWAGA - ważę 1kg mniej niż przed rozpoczęciem cyklu ?!
Jak to możliwe, dieta może nie była idealna ale jadłem tak jak się jeść powinno . Nie zastępowałem posiłków odżywkami .
Jak to możliwe, że nie jeden kumpel weźmie 0,5kg mono 2 kg gainera (super cykl) i skacze im nawet kilka kilo na wadze ?
Jak by coś to zdjęcia w moim temacie:
https://www.sfd.pl/Mieczu__masy_ciągle_mało-t891908.html
z góry dzieki za pomoc
Kyoku.
Krzysztof Piekarz