SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stagnacja ? ZERO przyrostów

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 189 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2611
Witam, siłownią zająłem się pierwszy raz 2 lata temu, wszystko szło fajnie itd . Uzbierałem trochę kasy ułożyłem sobie fajny cykl , podkręciłem tempo na siłowni .

Cykl składał się z :
1kg mono na czczo, przed i po treningo
400kaps amino przed i po treningu
carbo w trakcie treningu
gainer w szkole 2-3 porcje
białko 1 porcja na noc

czasem wpadały przedtreningówki z firmy doriana i firesnake .

I UWAGA - ważę 1kg mniej niż przed rozpoczęciem cyklu ?!
Jak to możliwe, dieta może nie była idealna ale jadłem tak jak się jeść powinno . Nie zastępowałem posiłków odżywkami .

Jak to możliwe, że nie jeden kumpel weźmie 0,5kg mono 2 kg gainera (super cykl) i skacze im nawet kilka kilo na wadze ?

Jak by coś to zdjęcia w moim temacie:
http://www.sfd.pl/Mieczu__masy_ciągle_mało-t891908.html

z góry dzieki za pomoc

Kyoku.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 631 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17668
jak wszyscy wspomniają - dieta, licz kcal, musisz sporo podobić, z tego co widziałem po temacie siłownia nie jest jedyną aktywnością - więc się nie dziw że nie idzie, to ile supli zjesz nie ma znaczenia jak miska bedzie niepełna - a to co kumpel "weźmie" i ile skoczy to wiele nie mówi - bez info o rozkładzie b/ww/t, ilości snu, wszystkich aktywnosci w ciagu dnia to wrózenie (podpowiedź - wklej ankiete jeśli już zakładasz nowy temat) - dieta/trening/regenracja - proste jak całkowanie e^x

Zmieniony przez - bohoo w dniu 2013-01-03 13:31:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 20191 Wiek 8 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przetrenowanie? Pomocy

Następny temat

Ocena Treningu.

BF