SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

odzywki nie działaja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
siema mam problem z odzywkami przed treningowymi brałem parę odzywek i nie które działają na mnie na niektóre nie
podam wszystkie odzywki jakie na brałem
DYMATIZE X PAND XTREME PUMP to w miare działało
DORIAN YATES NOX PUMP lipa nic nie czułem
BSN NO XPLODE 2 liap pierwszza wersja dobrze działała
1.m.r bez szału
Muscletech naNO Vapor od 2 dni biore narazie bez rewelacji
pewnie chodzi o skład może ktoś powiedzieć na jakie składniki musiał bym zwracać uwagę zęby odzywka działała na mnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jesteś odporny

ile czasu przed tr i jaki jesz posilek przedtreningowy?
jak ogólnie wygląda dieta i trening?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
przed treningiem ryż 100g i 3 jajka za 1.5 godz odzywka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1942 Napisanych postów 13710 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 249865
j.w. czyli jak ogolnie dieta wyglada? pozatym ile wazysz bo troche malo te 3 jajka mi sie zdaje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
74 czy dieta może mieć coś wspólnego z działaniem odżywek
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jak najbardziej
...
Napisał(a)
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 219 Napisanych postów 3305 Wiek 60 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28054
moze ... posilek zjedzony przed treningiem zawierajacy duzo tluszczu, blonnika lub /i smazonego miesa bedzie bardzo dlugo przebywal w zoładku tym samym zawartew przedtreningowce aminokwasy w stanie wolnym jako zw organiczne dosc reaktywne zwiążą sie z pokarmem i nie spełnia swej roli ... choc ważniejsze jest "nie dzialają" co to znaczy ? jakie masz oczekiwania ? ze przetreningowka "wystrzeli cie w kosmos?" przeciez wszystkie odczucia jak pompa pobudzenie koncentracja ... itd to sa odczucia bardzo subiektywne. obiektywnie trzebabyloby znalężc jakiś marker : zmierzyc cisnienie krwi po zażyciu suplementu , sprawdzic iloswc powtórzeń w danym cwiczeniu wykonanym na tym samym cieżarze ... sprawdzic jaki robisz przerwy miedzy serieami na suplemencie i jakie bez niego ? rozgrzanie miesni po samej rozgrzewce na suplelemncie i bez niego ? taki zarzut : " nie dziala " nic nie mówi obiektywnie, to twoje subiektywne odczucia .
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
biorac napalm wiekszasc osób odczuwa mrowienie zwiekszona koncentracje i pompe ja tego nie czułem moze troche wiecej energi miałem mogl bym robic mniejsze przerwy miedzy seriami robic
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
wydaje mi sie ze chodzi o skład bo majac taki sam posilek przed treningowy jak brałem no xplode to wszystko działało dobrze i zaczołem brac inny suplement jedzac to samo i juz lipa wiadomo nie kazdy suplement ma takie same działanie. wiec trzeba chyba patrzec na skład zeby wiedziec czy bendzie pompa czy tylko energia
...
Napisał(a)
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 219 Napisanych postów 3305 Wiek 60 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28054
czyli suplement działał... po prostu za duzo sie spodziewasz po suplementach. te odczucia subiektywne są rózne u różnych ludzi, tak jak potrawa dla jednego bedzie za słona, dla innego akurat , a dla 3 go bedzie przesolona.... czesto podobnie odczuwamy działanie suplementu. Jeśli stary nox doriana "nie działał" to raczej niczego juz mocnego nie odczujesz. aby "poczuc " dzialanie suplementu określ ile serii robisz na całym treningu ile cwiczeń - standardowo po czym na suplemencie czy czas wykonania tego samego treningu uległ skróceniu ? czy przerwy miedzy seriami były krótsze ? o ile ?czy wykonałeś wiecej powt. w danej serii? okresl koncentracje ? oraz to jakie byly odczucia og.? suplement za ciebie treningu nie zrobi.
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
no bende musiał tak zrobić jeden trening bez odzywek i za tydzień z odzywka ta sama partie i zobaczymy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zestaw, dawkowanie odzywek

Następny temat

Czy kreatyna pomoże w odbudowie siły?

electro
Polecane artykuły