SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy kreatyna pomoże w odbudowie siły?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2997
Witam, trenuję już ponad 3 lata, ostatnio po cyklu kreatyna + no shotgun nabralem masy miesniowej, od października mieszkam w akademiku, nigdy dotad nie piłem, a tam trochę się melanżuje, teraz nie pije od prawie miesiaca, wiadomo siła mi spadła, i trochę triceps tak jakby mnie kłuje przy wiekszych ciezarach przy wyciskaniu, czy biorąc kreatynę ( jabłczan ) trochę zregeneruje braki siły i odbuduję formę ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak

ale pamietaj ze dobre odzywianie to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2997
no wiadomo jedzenie to podstawa, ale wk***ia mnie ten triceps, przypuszczam ze alkohol scial mi nagromadzoną kreatynę, białko, i dlatego przy większych ciezarach mi się "trzęsie", sproboje z cm3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
musisz wrocic po prostu do formy melanz nie sprzyja sportom.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki nie działaja

Następny temat

suplement na zlamanie

WHEY premium