napisał Ci rutkow jasno a Ty dalej byś za darmo chciał wszystko, dopiero co w konkursie suple zgarnął i jeszcze by chciał
...
Napisał(a)
poza tym bez obrazy ale uwazam ze produkty ihs sa za drogie na internet i raczej nie widze sensu rozdawania ich za darmo w necie. inny temat sklepy stacjonarne w ktorych sprzedawca ma kontak z klientem i realnie ocenia jegoi mozliwosci finansowe.
pisze to na podstawie Waszych ocen . czesto czytam : drogo , wyg ceny itp
zdecydowanie ihs oferuje dosc wypasione suplelenty i znajac realia ekonomiczne cały czas produkty ihs sa dosc tanie jak na to co oferuja.
st2 ma byc w promocji ponizej 100zl ale cena ta nie moze byc dlugo utrzymana poniewaz stala sprzedaz st2 po takiej cenie nie bedzie miala sensu zarowno dla producenta jak i sprzedawcy detalicznego
mc
pisze to na podstawie Waszych ocen . czesto czytam : drogo , wyg ceny itp
zdecydowanie ihs oferuje dosc wypasione suplelenty i znajac realia ekonomiczne cały czas produkty ihs sa dosc tanie jak na to co oferuja.
st2 ma byc w promocji ponizej 100zl ale cena ta nie moze byc dlugo utrzymana poniewaz stala sprzedaz st2 po takiej cenie nie bedzie miala sensu zarowno dla producenta jak i sprzedawcy detalicznego
mc
IHS TEAM
...
Napisał(a)
Czemu się odrazu burzycie? Spytałem tylko czy coś dają za darmo i tyle, nie każdy ma kase wydawać na prawo i lewo bez przetestowania produktu
...
Napisał(a)
Bo denerwuje to, że ciężko jest przewinąć temat o strony w tył i poczytać.
...
Napisał(a)
nikt tu sie nie "burzy" po prostu mala wzmianka o cenach i realiach . jakie bialko sie najlepiej sprzedawalo w pl ? ostrowia !!! jakie bcaa : a...... gainer : pvl mutant 7kg cukru pudru ... itd przeciez to o czyms swiadczy . najwiecej sprzedaje sie tego co jest najtansze . i po temacie
mc
mc
IHS TEAM
...
Napisał(a)
przykre ale prawdziwe, co niektórych marketing zjada na każdym kroku
...
Napisał(a)
tu decydowala cena ,... no moze w przypadku 7kg cukru pudru pvl decydowal marketing .
a czy wprzypadku zywnosci jest inaczej ? ludzie wierza ze kupuja ser żółty po 20zl /kg lub kielbase po 15zl/kg wiec czemu maja nie wierzuyc ze kupuja 1 kg whey za 30zl lub 7kg gainera za 150. ?
mc
a czy wprzypadku zywnosci jest inaczej ? ludzie wierza ze kupuja ser żółty po 20zl /kg lub kielbase po 15zl/kg wiec czemu maja nie wierzuyc ze kupuja 1 kg whey za 30zl lub 7kg gainera za 150. ?
mc
IHS TEAM
...
Napisał(a)
Temat rzeka, i to taka porządna, najbardziej bawi/żenuje jak się widzi ile sprzedaje się ""białek"" marki"swe** w**y
...
Napisał(a)
...
Napisał(a)
no i dlatego jest w dwóch cudzysłowach, za 15zł za kg to można co najwyżej węgle kupić, tylko po co?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
KONKURS świąteczny Iron Horse
Następny temat