SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SHOW TIME 2 UPDATE

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
pożyjemy zobaczymy na mnie ST1 nie działał jakoś specjalnie może 2 okaże się jak na mój organizm lepsza. Czekam na premierę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
pojedyncze porcje to duze koszta ( wymóg duzego nakładu - czyli wielki wydatek na raz na 1 produkt ) ile firm ma pojedyncze porcje w swoich przedtreningówkach ? ile pl firm ma wiecej przedtreningowek niz ihs ?ihs na iron pump , high kick, thermo pump, st 1 : ma pojedyncze porcje st1, hk, thermo pump (czyli 3 mozliwosci nabycia pojedynczych porcji dla 3 produktow )- to i tak bardzo duzo ! bedzie kasa , popularnośc st2 to i beda pojedyncze porcje . proste ?
mc

ps
na tak mloda firme majaca stosunkowo do konkurencji mniejsze zasoby finansowe to uwazam ze oferujac 5 ta mozliwosc sprobowania kolejnej przedtreningowki - ihs daje bardzo duzo

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Panie Marku a pamięta Pan o mnie?

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
Marku pytałem o konkretny produkt, nie interesuje mnie to czy macie takich supli 1 czy 5 w ofercie, czy inne firmy maja saszetki czy nie..nie prosiłem o wyklad z ekonomi
a piszesz tak jakbyscie robili to charytatywnie, byly by saszetki to byla by odpowiednia cena zeby producent nie stracil a i zarobił, proste i logiczne dla mnie. i nie robicie tego dlatego zeby konsument mial szerszy wybor ale zeby na tym zarobic, normalna sprawa wiec nie rozumiem takich tlumaczen i nie tego oczekuje..

zmojej strony wiec koniec tematu ,nie bedzie poj.porcji ok , o o nic wiecej nie pytałem

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-12-23 17:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
pamietam . miałes dac adres do wysyłki. ( ?) probki thermo pump jeszcze mamy . jesli jestes z w wy to zapraszam do sklepu.
mc


Zmieniony przez - marek.c w dniu 2012-12-23 17:45:07

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
co do darmowych probek beda na pewno do whey supreme 2000.g (70%) w celach promocji produktu. (nowa szata graficzna, nowe smaki, torba zamiast puszki - czyli lepsza nizsza cena )
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
marek.c
pamietam . miałes dac adres do wysyłki. ( ?) probki thermo pump jeszcze mamy . jesli jestes z w wy to zapraszam do sklepu.
mc



Dane wysłałem od razu, a potem jeszcze 3 razy przypominałem się. Proszę sprawdzić skrzynkę wiadomości.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zgłaszam się jak coś do testów jak będziecie przeprowadzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS świąteczny Iron Horse

Następny temat

Wszystkiego dobrego w nowym roku!

WHEY premium