SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SHOW TIME 2 UPDATE

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
djfafa kreatyna jako wypelniacz,cena detal ma byc niska. ( fakt mozna podac cos lepszego - sklad bedzie ewoluowal - mamy 3 formuły w zapasie )
co do dendrobium oficjalnego stanowiska władz o wycofaniu nie było. w przypadku geranium takow sie pojawiło w 2012. ( co też skutkowało wycofaniem produktu. )
zwróccie uwage ze na rynku pl funkcjonuje nawet w pewnym produkcie dendrobium juz rok ( chodzi o to by nie bylo sladu 1,3- w tym ekstrakcie).
produkt działa ( jesli ktos zapoda 2 porcje - co tez kilku testerow uczynilo - poczuje dośc mocne pobudzenie ) na MP w kulturystyce powinny byc probki st 2.0 na stoisku wystawowym z ihs
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Co to jest to dendrobium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53596
A co google Ci się zj....??

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
marek bedziecie w Opolu?:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
bedziemy. troche cienko z reklamą, kogo u nas nie zapytam (poza sfd ) nik o niczym nie wie.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Produkt dostępny. Zapraszam :

https://www.sfd.pl/Iron_Horse__Show_Time_2.0-t1019788.html

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402696
porcja 10g i jedyne czego by chciec wiecej to moze lepsza pompa (ale i na to jest sposób, dodaje Double impact w dawce do max 10g i jest zestawienie niemalze idealne w moim odczuciu ) ,
poza tym produkt bardzo dobry imo, b.d pobudzenie, koncentracja, oddalenie zmeczenia, bez zjazdów po treningu itp..
pierwszy produkt z dendrobium jaki miałem okazje testowac i stawiam go półkę wyzej niz suple bez tego skladnika..
sprobuje jeszcze porcji deklarowanej 5g to dam znac jak wypada...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
wincol
porcja 10g i jedyne czego by chciec wiecej to moze lepsza pompa (ale i na to jest sposób, dodaje Double impact w dawce do max 10g i jest zestawienie niemalze idealne w moim odczuciu ) ,
poza tym produkt bardzo dobry imo, b.d pobudzenie, koncentracja, oddalenie zmeczenia, bez zjazdów po treningu itp..
pierwszy produkt z dendrobium jaki miałem okazje testowac i stawiam go półkę wyzej niz suple bez tego skladnika..
sprobuje jeszcze porcji deklarowanej 5g to dam znac jak wypada...



Kolega ma podobne odczucia co ja.
Mieszanka idealna 10g show time + 5g Double Impact :)

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 467 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5132
Produkt dobry, jednak organizm bardzo szybko przyzwyczaja się do dendro, biorę ST2 po 4 miesięcznym detoksie, i dla mnie osobiście 15g jest ok, jednak przydała by się agmatyna albo double impact i wtedy trening konkretny. Podkreślam jednak że ST2 biorę sporadycznie w gorsze dni. Wg mnie 8/10 brakuje popmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Wrzuciłem ostatnio próbkę produktu przed treningiem i przyznam, że działał dość fajnie. W tym czasie wszedłem w stadium Ketozy żywieniowej a po st2 nawet pompa była co ciekawe no i przede wszystkim więcej się chciało i chciało ;). Smak ok więc jak dla mnie na duży +

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS świąteczny Iron Horse

Następny temat

Wszystkiego dobrego w nowym roku!

WHEY premium