SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

show time smak

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
witam mam pytanie czy na opakowaniu pisze jaki jest smak produktu ? bo albo jestem slepy albo nie ma jezeli nie ma to jest to duze nie dopatrzenie bo klient nie kupi kota w worku jesli sie myle ze smakami prosze o sprostowanie dzieki

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
cyt z etykiety "naturalny aromat owocowy " . jak do tej pory "kot w worku " sprawdza sie bardzo dobrze zarówno w sprzedaży jak i w działniu (patrz opinie klientów )
pozdr'
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ingredients natural lemon spoko ale to juz mozna byl dolozyc te 50 groszy do etykiety i dac gdzies w rogu widoczny napis takie osobiste moje spostrzezenie pod wzgledem sprzedazy
pewnie podoklejam osobne naklejki ze smakami zeby bylo jasno i czytelnie :) pozdro

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2012-07-14 14:42:15

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2012-07-14 14:43:09

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
nie będe zakładał nowego tematu zapytam tutaj

geranium, tiamina- jakie dawki zawiera jedna porcja ?

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2278
Zawiera takie dawki, że działa, niektóre firmy nie zdradzają dokładnej ilości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
uwielbiam takie odpowiedzi
próbkę zamówilem ,te 2 substancje stanowiły o mocy nowego Meso więc jestem pełen nadziei

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2278
Będziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1833
Supel praktycznie nie ma smaku. Pije sie jak wode z jakas tam zawiesinka. Smak nie przeszkadza ale tez nie jest wyjatkowo pyszny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78437
Witam!
Smakuje jak lekarstwo, ale działa jak marzenie!
Dotychczas po Tested - Burner'ze , znienawidziłem geramine i traktowałem jako wroga nr 1, jednak po Show Time zmieniłem zdanie. REWELACJA!
Na tym zrobię na 100% kolejny cykl!!!! Panowie, warto dawać takie próbki.
Ciekaw jestem czy geraminy było więcej niż 30 mg (?!).
Ciekawi mnie też fakt, czy kupując puchę trafię na ten sam proch, czy też próbka była czymś specjalnym jako reklama.
!!!!POLECAM!!!!
Pozdrawiam i dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
próbki i produkty w IHS ( whey, HK, Iron Pump, ST ...) zawsze zawierają ten sam produkt. działanie Show Time, High Kick, Iron pump.... to kwestia odpowiednio dobranych proporcji, wysokiej jakości surowców i przede wszystkim faktu ze produkty IHS zawierają w środku to co jest deklarowane na etykietach ( co po naszych badaniach jak się okazuje jest rzadkością u wielu firm ).
pozdr
mc

ps
w ciągu miesiąca wyjdzie Thermo Pump
produkt o wiele ciekawszy niż Show Time (próbki też będą dostępne )

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
coraz ciekawszy jestem tego produktu tym bardziej że jak na " TEN MOMENT" bardzo sobie cenię markę IHS

Trzeba będzie po kuracji jak będę robił zakupy wrzucić do koszyka

Macie zamiar dalej iść w kierunku SPORTÓW WALK poza tymi 2 produktami H-K i C-F ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapytaj Daniela Millera

Następny temat

MATmajster testuje IRON PUMP eXtreme

WHEY premium