Maćko - tak, żart. Pisałem, że się na tym nie znam. To, że Ty wszystko wiesz nie znaczy, że musisz się takim tonem odzywać. Nie podoba Ci się to nie pisz, bo wcale nie pomagasz. Co wniosłeś do tematu ? To, że jest źle ? Ok, to wiedziałem, tzn domyślałem się wrzucając go tu. Jeżeli już zamierzasz mi pomagać, to chociaż nakieruj na błędy. Już wiem co źle zrobiłem, jednak mógłbyś POMÓC zrobić to dobrze...
Co do treningu to zostanę jeszcze na FBW. Zaraz tą dietę będę dalej tworzył.
Zmieniony przez - ParamParam w dniu 2012-12-09 10:14:46
Co do treningu to zostanę jeszcze na FBW. Zaraz tą dietę będę dalej tworzył.
Zmieniony przez - ParamParam w dniu 2012-12-09 10:14:46