SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania zielonego, redukcja, suple, trening - dłuższy tekst

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
ja pier.... naucz sie czytac ze zrozumieniem, albo zdobądź elementarną wiedze, nie widze sensu tlumaczenia czegos komus kto uwaza ze wie wszystko lepiej i nie umie czytac ze zrozumieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4915
z moim czytanie ze zrozumieniem zadnych problemow niema, to raczej siedzi w Twoje glowie i Twojej metodyce nauczania ta Twoja elementarna wiedza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
A podobno masz 23 lata, może dobrym pomysłem by było wrócić do szkoły ;] pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4915
Ja moge sie edukowac dalej, Tobie radze zbierac kase i oddac panstow ze darmowa edukacja z ktorej nic nie wyniosles :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
... i to jest najgorsze, że tacy ludzie jak Ty biorą się za "pomaganie".. koniec tematu, bo to na prawdę jest bezproduktywne.. ręce opadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4915
daj sobie siana, masz pustke w glowie, rzucasz tekstami slowami ktorego znaczenia nie rozumiesz. na takich forach do pomagania powinien byc jakis test ktory trzeba zdac aby bylo mozna komus pomagac, ale nie boj sie dzieki temu ze go nie ma mozesz sie tutaj wypowiadac. juz nie bd w Twoja str nic pisac bo szkoda wycierac klawisze na klawiaturze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 381
nowy_K_D dzięki za pomoc. Tego oczekiwałem. Nie bardzo wiem, co zrobić z warzywami. W domu jestem o 16, siłownia ok 17,30 najpóźniej. Przed treningiem i po(chyba) nie powinno się szamać warzyw ? W śniadanie wrzucam do jajecznicy coś (pomidor, ogór etc).

Mam problem też z podbiciem WW w śniadaniu. Czym ? Nie mam pojęcia z czym tą jajecznicę zrobić... ? Płatków owsianych nie przełknę.

Z jakiego źródła pozyskać jeszcze dobre tłuszcze ?

Co do treningu - zostaję na czas redukcji na FBW.

Powiniienm brać teraz białko, żeby uzupełnić braki ? Przyjąłem sobie 2g/kg, jednak w diecie trochę przy mało jest jednak.

Zmieniony przez - ParamParam w dniu 2012-12-09 21:43:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Warzywa dorzuć do pierwszego, tego wszkole co masz chleb właduj tam dużo warzyuw i już jest i do ostatniego daj
Węgle w pierszym możesz gotować ryż kasze albo dać więcej tego chleba
Tłuszcze: olej lniany oliwa słoneczniki orzech
Na raznie nie ma sensu kupować białka jak już to zwiększ jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 381


Tak to teraz wygląda w praktyce. W sumie nie wiem czy dobrze obliczyłem wszystko, bo z kalkulatora na potreningu.pl wychodzi mi do utrzymania wagi:

Współczynnik BMR 2014.86
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3475.63
Węglowodany 55% 1911.6kcal = 477.9gram
Białko 15%% 521.34kcal = 130.34gram
Tluszcz 30% 1042.69kcal = 115.85gram

A jednak jak liczyłem wg wzoru z podwieszonych tematów to wyszło ~2500kcal. I nie bardzo wiem czym się sugerować. Dieta na podstawie kalkulatora byłaby dobra, a ręcznego liczenia jest kalorii za dużo. Co prawda nie wiem jaki współczynnik aktywności przyjąć, bo treninig 3/week + 4x wf w tygodniu. Treningi nie pokrywają się z WF, jedynie w piątek 2h WF a wieczorem trening.

Zmieniony przez - ParamParam w dniu 2012-12-12 23:26:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny.

Następny temat

Powrót do treningów ! Jakie suplementy.

WHEY premium