SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MECZ NAM FIFA ODWOŁAŁA, KLASA ROBOTNICZA STADION SPAPRAŁA, ALE NASZ SPAM TO NIE HAŁA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 176771

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
starzeje sie
może dziś jakąś czyściochę zrobie , do pracy jutro na 15 na szczęście
piotrek ~ co z Cb za sportowiec

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10531
ach odj**ałem chochmę
dzisiaj nadrobie

...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
haha.
p.s zeby nie było , nie zachęcam do picia alkoholu

































































































































w małych ilościach

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10531
0,7 na łeb standard

...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
ostatnio słabne.. 0.5 na głowe, po piwku i gotowy

Zmieniony przez - sambi1992 w dniu 2012-12-09 13:05:13

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10531
wina pracy
jedz do holandii pół roku popracujesz i 2800 zł na rekę zasiłku

...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
żeby to takie było proste to bym pojechał
to nie dziesięć lat temu że wszystkich po kolei zza granicą brali jak leciało

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10531
wiekszego problemu raczej nie widze
wielu znajomych pojechało kwiatki nosili w skrzynkach pół roku popracowali i zasiłek wrócili do Polski i tu jeszcze za 1500 pracowali tylko od czasu do czasu trzeba polechać z powrotem jakieś tam papiery podpisywać czy cuś

...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 63494
to juz dziedzina kombinatoryki
na razie tutaj siedzę nie mam najgorzej.

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10531
dobrze na tym powychodzili ale to już niedługo sie skończy %-
racja jak tu masz dobrą prace to nie ma co se dupy zawracać

Zmieniony przez - $PIOTREK$ w dniu 2012-12-09 13:21:09

...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Trening brzucha

Następny temat

sprawodzny trening FBW

electro
Polecane artykuły