starzeje sie
może dziś jakąś czyściochę zrobie , do pracy jutro na 15 na szczęście
piotrek ~ co z Cb za sportowiec
może dziś jakąś czyściochę zrobie , do pracy jutro na 15 na szczęście
piotrek ~ co z Cb za sportowiec

www.pajacyk.pl
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...
