Witam. Już leci 5 miesiąc od kiedy zacząłem cwiczyć wczesniej miałem jakieś poczatki ale szybko sie nudzilo. moze na poczatek powiem ze wazylem 72 kg. na sucho bez zadnych supli itd. z jakas lekka dieta teraz mam 76-78 i zaczołem przygode z suplami. kupilem trec cm3 1250 +białko +amino 1600. moge to wszystko łączyć czytalem duzo o glukozie i chce brac po treningu 30g krete
DT: 3 przed sniadaniem 3 po treningu
DNT: 3 przed sniadaniem
aminokwasy biore 3x rano 3 po treningu białko roznie uzupelniam diete zwykle po treningu robie shake.
Czy mozna byc coś zmienic moze polecacie jakies witaminy do krety? czy glukoza do lepszego wchlaniania wystarczy?
DT: 3 przed sniadaniem 3 po treningu
DNT: 3 przed sniadaniem
aminokwasy biore 3x rano 3 po treningu białko roznie uzupelniam diete zwykle po treningu robie shake.
Czy mozna byc coś zmienic moze polecacie jakies witaminy do krety? czy glukoza do lepszego wchlaniania wystarczy?
:)
Krzysztof Piekarz