SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Spodnie a sportowe zycie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1151
Macie tez taki problem , gdy kupujac spodnie na wymiar pasa to nogawki sa zbyt obcisle? Czy sa jakies specjalne typy spodni majace malo w pasie? Mam ten problem szczegolnie dotyczacy spodni do garnituru i jeansiw. Kupuje 2 numery za duze i zwezam w pasie, wtedy nie ma zbyt obcislych nogawek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20325
jak to mawia DMX

HE WE GO AGAIN....

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3732
/\ "on my idzie ponownie" ? izi inglisz brah
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4345 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20325
Here We go AGIN

Life For Everything - Die For Nothing

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Do gajera nie wiem, ale mój rozmair to 36/34 i muszę kupowac 38/34 bo mi uda nie wchodzą, mozesz iść do big stara oni maja szerokie nogawki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 824 Napisanych postów 4539 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262286
Byłem w big starze i miałem wrażenie, że tylko rurki tam mają. Spytaj się Jarota Kamila, gdzie kupuje spodnie, on będzie wiedział.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11226
@ qazaq

Polecam Ci zajrzeć do sklepu http://www.urbancity.pl/ 

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
chyba większość ma podobny problem, jedynie Ci co nóg nie ćwiczą nie mają
czasami idzie trafić na takie co w miarę pasują, ale udane zakupy są trudniejsze niż u zwykłych śmiertelników

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11226
Ja ostanio kupiłem sobie na urbancity bardzo fajne spodnie były one w promocji i dostawa gratis w pasie idealnie i mają około 4cm luzu w nogawce.

http://www.urbancity.pl/sklep/produkty/marka/1964-lrg/24906-cc-ts-raw-black.html

Polecam je z czystym sumieniem.

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
ja na rynku kupiłem za 80zł i gitara są. Szkoda pieniędzy na drogie bo i tak się przetrą
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1151
W zwyklych spodniach dopasowane do pasa uda i nogawki sa tak ciasne ze wyglada sie jak 'metroseskualny gej' :) mam 32nr w pasie i 90kg. To tylko swiadczy jak wiekszosc facetow ma nozki jak patyczki albo obwisle wielkie bebechy . . . ;p
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłwonia,na sprzedaz jaka cena?

Następny temat

obciążenie betonowe

electro
Polecane artykuły