SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ciuchy sportowe, kulturystyczne...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4131
konkretnie chodzi mi o ciuchy firmy teta i mordex, jak jest z jakoscia tych ubran, czy dobrze sie piora itd.
moze ktos ma lub znajomi maja to niech napisze..

__________________________________

Shut The f*** Up And Train !

Ja - http://www.sfd.pl/temat231404 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470125


ja sobie razem z dwoma kumplami sprawiliśmy takie koszulki tety Bardzo fajne dobrze się nosi tylko z realizacją koszulek były problemy...doszły po prawie dwóch miesiącach



Zmieniony przez - Marian 87. w dniu 2005-04-10 16:56:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4131
tyle to by mi sie nie chcialo czekac :-/ a jakie problemy byly?

apropo jaki rozmiar masz i ile w klacie?

__________________________________

Shut The f*** Up And Train !

Ja - http://www.sfd.pl/temat231404 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470125
rozmiar XL w klacie ponad 120 z motylami dawno nie mierzyłem dobrze opina i jest spoko, materiał dobry ładnie się pierze. A z tymi problemami to nie wiem co było na stronie pisało ze one sa na zamówinie więc może je szyli bo koleś zamawiał zwykłą białą i miał po 3 dniach...dziwna sprawa pisałem do nich maile i nic, zlałem na nich bo myślałem ze nie przyjda az nagle przyszły więc odebrałem i nie żałuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855
ja mam bluze Tety,tez ok,z wysylka mialem problemy,szczerze mowiac oni,bo podalem zly adres i odeslali im pake z poczty
ale zaraz zadzwonili i sie ladnie wszystko wyjasnilo,paka doszla w 5 dni,looknij na link moj w opise jestem w tej bluzie

No steroids...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101


Ja dziś właśnie zamówiłem czapkę, ciekawe ile poczekam...

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 101
Witam serdecznie. Mam informację dle wszystkich tych co poważnie traktują siłke: NA ALLEGRO POJAWIŁY SIĘ PROFESJONALNE UBRANIA KULTURYSTYCZNE ŚWIATOWEJ FIRMY AMERYKAŃSKIEJ NPC w której trenują min JAY CUTLER I RONNIE COLMAN pozdro-ZAJRZYJCIE TAM KONIECZNIE--------------TEGO JESZCZE NIE BYLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
kolejny temat w ktory mwkleja to samo , bana dla pana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

THC

Następny temat

Ile wydajecie kasy miesięcznie na odżywki?

WHEY premium