Witam
Chodzi mi o to, że ktoś jak założy swój temat np dziennik, to żeby mógł edytować swoje posty, głównie chodzi o 1 post na stronie, wtedy notatki z treningów byłyby na pierwszej stronie ładnie pokoleji. A tak to nieraz trzeba naszukać się swoich postów w dzienniku zawalonym postami innych.
Mam nadzieje że w miarę zrozumiale napisałem
Chodzi mi o to, że ktoś jak założy swój temat np dziennik, to żeby mógł edytować swoje posty, głównie chodzi o 1 post na stronie, wtedy notatki z treningów byłyby na pierwszej stronie ładnie pokoleji. A tak to nieraz trzeba naszukać się swoich postów w dzienniku zawalonym postami innych.
Mam nadzieje że w miarę zrozumiale napisałem
...................................................................
Krzysztof Piekarz
