SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak edycji

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5247
witam mam pytanie i problem zarazem co jest grane nie moge edytowac swoich wypowiedzi kiedys mialem na pasku taka fajna ikonke po klikniecu ktorej mozna bylo sobie cosik zmienic a teraz ktos mi ja ukradl kto i czemu chce swoja ikonke do edycji
da sie cos zrobic by bylo mozna znowy edytowac posty???

I'll Show You How Great I AM!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 81 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 613
Hej ja właśnie w poszukiwaniu metody edycji, bo widocznie małych ikonek u nie wcześniej nie było jakoś widać. Ale się znalazły. Koszmar jak się pomylisz.

Spróbuj może założyć nowe konto z czyjegoś kompa, może być w kafei. Tam też sprawdzisz, czy to na pewno na serwerze, czy trzeba wykonać dokładny przegląd własnego software'u.

Na przeglądarce Seamonkey (strona Mozilli) masz możliwość bezpośredniej kontroli nad cookies i możliwość ich kasowania po każdej sesji.


Ja ikonkę edycji na twoja wypowiedzią widzę, bez zmian, tak jak u mnie.

Zmieniony przez - koma11 w dniu 2009-12-02 16:47:21

Zmieniony przez - koma11 w dniu 2009-12-02 17:34:20

<<Kształty, jakie przybiera duch-ogień,to tyko puste barwy i formy>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Możesz edytować dopóki ktoś nie odpowie na Twojego posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
ja tam mogę wszystkie i wszystkich.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5247
wiem o tym ale chodzi oto ze nawet jak nikt nie odpowie na moja wczesniejsza wypowiedz odpowiedz pytanie to i tak nie moge edytowac bo nawet nie mam ikonki do edycji co jest??

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5247
tak jak przed chwila napisalem i nie bylo ikonki

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5247
wiec co jest grane mam tylko ikonke gg

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
sprubuj wyczyscic przegladarke

w firefoxie ctrl+shift+delete najlepiej wyczysc wszystko
sprubuj tez w innych przegladarkach
no i jak juz wejdziesz na sfd to nacisnij ctrl+f5 to takie "lepsze" odświeżanie moze to cos da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5247
prubowalem i nic

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5247
opera mozilla explorer

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5247
prosze bardzo

I'll Show You How Great I AM!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o usunięcie tematu

Następny temat

Do Dudy

WHEY premium