Szacuny
0
Napisanych postów
16
Wiek
38 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
45
Witam, jestem nową użytkowniczką forum, więc mam nadzieję, że piszę w dobrym dziale... właśnie testuję dość specyficzną cykliczną dietę i mam problem z jadłospisem na okresy, w których spożywam 1200kcal przy małej ilości węgli, tłuszczu, z przewagą białka.
Czy ktoś z Was dysponuje przykładowym jadłospisem 1200kcal, w tym max. 20% węgli (ok. 60-75gr), 20-40gr tłuszczu, a reszta to białko... byłabym bardzo wdzięczna za pomoc/sugestię, bo chciałabym żeby pożywienie było jak najbardziej zbilansowane i wartościowe (oczywiście w miarę możliwości). pozdrawiam
Szacuny
36
Napisanych postów
15338
Wiek
39 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
191806
W tym dziele nie głodzimy się a porządnie jemy i ćwiczymy. Jak chcesz pomocy to zapraszam do regulaminu, wypełnij ankietę, dodaj zdjęcia i przykładową miskę
"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow. DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html
Szacuny
0
Napisanych postów
16
Wiek
38 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
45
Spokojne, to nie jest kwestia glodzenia sie. Tym bardziej nie wiaze sie z brakiem treningu :) to test pewnego systemu zywienia, zmniejszajacego ilosc tk tluszczowej przy jednoczesnym utrzymaniu masy miesniowej etc. z reszta, z tego co wiem, dosc znana metoda na zwiekszenie glikogenu przed zawodami wytrzymalosciowymi jest parodniowa dieta bialkowa a potem ladowanie weglowodanowe...chetnie podziele sie swoja 'kondycja', ale dopiero w pon mam badania :)
ale, jako że trenuję sport wytrzymałościowy, wybrałam wariant właśnie dla wytrzymałościowców tj.:
Poniedziałek: Długo trwający trening wytrzymałościowy 1-2godzinny z 75-80% maksymalnego rytmu akcji serca. Możesz skończyć ze średnią długością(2-3minut) interwałów - służy on do wypłukania glikogenu. Dieta: 1200, niskowęglowodanowa/niskokaloryczna
Sobota: Wysokointensywny trening. Może zawierać interwały lub ekstensywny trening wytrzymałościowy.
Dieta: kaloryczność z bilansem zerowym dla optymalnych rezultatów lub 10-20% poniżej zapotrzebowania jeżeli jest ważniejsza utrata tłuszczu.
Niedziela: Kolejny wysokointensywny trening.
Dieta: kaloryczność z bilansem zerowym dla optymalnych rezultatów lub 10-20% poniżej zapotrzebowania jeżeli jest ważniejsza utrata tłuszczu.
Szacuny
189
Napisanych postów
65575
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
188925
jakie masz doświadczenie w treningach? dieta jest znana jak świat i nic szczególnego nie wnosi zasady takie same we wszystkich cyklicznych dietach bardzo nisko-weglowodanowych efekt obawiam sie ze będzie nieciekawy, nie mamy dobrych doświadczeń z tymi dietami u kobiet...