SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

specyficzny jadłospis 1200kcal

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4293

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
dzieki za pomoc. to cenne informacje dla mnie, że ta dieta może byc malo skuteczna lub szkodliwa... trzeba szukać dalej... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a moze zamiast zukac poasz swoj plan treningowy i diete terazniejsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
dzisiaj robilam pomiary tk tłuszczowej. popsuły mi nieźle nastrój: tk tłuszczowa 23,8%/ mięśniowa 30.9%/ tłuszcz wew 3/ waga 49.3km/ wzrost 161 cm.... nie wiem na ile to był rzetelny pomiar, ponieważ był wykonywany po południu, po 2 normalnych posiłkach... metodą BIA. Moja waga, która też mierzy tk tł ostatnio pokazywała 20%... generalnie ćwiczę 7 dni w tyg, najczęściej 2 razy dziennie. przede wszystkim wytrzymałość/cardio. pływanie/kolarstwo/spinning/bieg/orbitrek... do tego dla urozmaicenia ćwiczenia sprawnościowe śr. raz dziennie tj. wyskoki, wypady, też brzuchy (piłka)... bilans czasowy z ostatniego tygodnia: 17,5h czyli ok. 2,5h ćwiczeń dziennie (bez sprawności etc)....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
A wiesz że te wszystkie metody pomiaru tłuszczu za pomocą czarodziejskich maszynek z prądami, to można sobie pomiędzy bajki wsadzić...

Jedyna miarodajna metody pomiaru tłuszczu. Jest to sprawdzenie grubości fałd tłuszczu.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
Robiąc same aeroby i podskoki, nie spodziewaj się, że nawet wyniki tej cudownej wagi się zmienią, takim sposobem dążyć do spalania mięśni (tym bardziej jak jesz mało), a tłuszcz zostaje. Jak myślisz jak waga rozpoznaje ilość wody w organizmie? skanuje Ciebie? Poza tym 23% tkanki tłuszczowej mieści się w normie dla zdrowej kobiety. 2,5h dziennie, acha, czyli nieźle się obijasz bo niektórym po 30minutach to niedobrze się robi od wysiłku. Nie wiem do czego dążysz pisując tutaj takie "ciekawostki", uważasz, że będziemy w stanie Ci powiedzieć co jest nie tak? Jeśli oczekujesz pomocy wypełnij ankietę z regulaminu, wklej zdjęcia całej sylwetki oraz pokaż zrzut diety.

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
Hmm odnosze wrazenie,ze chcac sie czegos dowiedziec notorycznie jestem wysmiewana za niewiedxe...dosc przykre, ty m bardziej,ze pisze w dobrej wierze. To nie ciekawostki tylko prawda. Pisze bo zostalam o to poproszona. Nie pozostaje nic jak wypelnienie ankiety.... Na koniec zmierzylam falde: 13milimetrow....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ufff. gdzies pisałam o pomiarach tłuszczu przy pomocy impedancji na wadze, ale teraz nie chce mi sie szukać, moze znajdę to ci wkleję, jako ciekawostke ci tylko podam, ze kulturysci przed startem (BF-ok 4%) maja na takiej wadze 18% , tyle w temacie dokładności, oczywiście u nich to ekstremum i waga wariuje, ale to jest to co ona mierzy, poziom nawodnienia, dlatego taki BF "zmienia sie" w zależności od pory dnia pory roku, dnia cyklu i takich rzeczy jak np choroba

Masz jakis plan ćwiczeń ustalony?
jeszcze pokaz swoja rozpiske diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Pewnie o to chodziło
https://www.sfd.pl/Tanita__interpretacja_wyników.-t891651.html

bazylishake przeciwnie wszyscy chcą Ci otworzyć oczy i uchronić od autodestrukcji

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
jesli chodzi o diete to właśnie jest chaos i nie ma o czym pisać.... gdzie znajdę ankietę? czy chodzi o uzupełnienie profilu?? ciężko mi pisać o wynikach siłowych, skoro to totalnie nie moja dyscyplina...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Starą, dobrą tradycją tego forum jest zaznajomienie się z regulaminem forum i działu, w którym się pisze. W tym ostatnim zazwyczaj znajdują się ankiety, o których tak tu przynudzają.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jeden plan ćwiczeń czy dzileony A B

Następny temat

IBFA World 2012,Rzym,cz II

WHEY premium