SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

specyficzny jadłospis 1200kcal

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4292

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
no doświadczenie mam duże. plus trenuję tri pod okiem trenera... problem jest taki, że mimo treningow 6/7 razy w tyg (2 treningi dziennie), zwiększa mi się tkanka tłuszczowa.... ta dieta, po przeczytaniu całego wstepu teoretycznego, wydaje mi się ciekawa, i chciałabym sprawdzić czy jest odp na moją sytuację. po dużej ilości białka dobrze się czuję, a parę dni gdzie normalnie spożywam węglowodany daje mi motywację do unikania ich przez reszte tygodnia (ciężko mi jest z nich rezygnować swoją drogą, więc to taki myk psychologiczny).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
złe doświadczenia u kobiet, tzn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
To jest bardzo ciezki i skomplikowany program dietetyczno-treningowy. Nie poradzisz sobie. Jest w nim wiele pulapek i drobnych niuansow ktore moga wplynac na zbyt wiele rzeczy, a te z kolei w prosstej linii beda mialy przelozenie na efekty/stan zdrowia itd

Tutaj nie ma magii. To konsekwentne i bezkompromisowe wykorzystanie wiedzy.. przy czym wiedza potrzebna do "ruszenia z tematem" obejmuje rowniez znajomossc wlasnego organizmu; ktora zdobywa sie latami Jezeli jestes w tym dobra i masz juz "pilota do swojego ciala" to ten program moze pomoc odkryc w tym pilocie nowe funkcje jednak jesli nie posiadasz owego pilota; a na to wyglada bo piszesz ze masz problemy z kontrolowaniem poziomu tluszczu w organizmie, ud 2 moze jeszcze poglebic juz istniejace zagubienie



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-11-03 13:39:55

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
Ale przeciez ten program jest stworzony dla tych ktorzy maja "problemy" z poziomem tk tluszczowej, a nie tych ktorzy potrafia u trzymywac jej porzadany poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
oczywiscie chetnie sie dowiem co robic/na co uwazac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
takich programów "stworzonych" jest lekko licząc -naście i kazdy obiecuje cuda i sa stworzone przez zawodowych kulturystów z myślą o zawodowych ... kulturystach, niezależnie od tego czy sie je ww czy nie je i ile dni czy posiłków w tygodniu sie robi ładowanie.
programy te stworzone działają głownie na męzczyzn bo.. działa na nich wszystko kobietom jest trudniej bo ich układ hormonalny ma ostatnie słowo w tej sprawie a wchodzenie w takie plany jadace po bandzie z tarczyca i całym układem hormonalnym u większości kobiet kończa sie nie dość ze brakiem proporcjonalnych efektów, to jeszcze negatywnymi konsekwencjami z brakiem okresu łącznie

Pytam o stopień zaawansowania bo to jest wazne w takim przypadku, ile wynosi rekord w MC i przysiadzie u ciebie, ile WL..
czy spróbowałaś dietę zbilansowana jak na ciebie działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
trenuje triathlon ... :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
triatlon i ultimate diet? acha ok powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
tak jak pisałam wcześnie, przeczytałam całe opracowanie diety i tam jest wersja dla wytrzymałościowców....zgadza sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie wierz w to, zrezta ja juz powiedzialam swoje zdanie ty robisz jak zechcesz
a jadlospis czy na 1500 czy 1200 czy 80kcal tak samo sie uklada nie ma filozofii rozklad znasz kurczak i indyk jest sucha ryba i inne suche miesa do tego tluszcz z lyzki i ww
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jeden plan ćwiczeń czy dzileony A B

Następny temat

IBFA World 2012,Rzym,cz II

WHEY premium