Szacuny
0
Napisanych postów
50
Wiek
29 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
671
Witam! Jestem nowy na tym forum, więc proszę abyście nie wyzywali mnie z powodu założenia nowego tematu. Mam 13 lat i chciałbym przypakować. Wiem, że w moim wieku nie można chodzić na siłke. Jest jakiś inny sposób? Może będę pompki robił. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Szacuny
3
Napisanych postów
160
Wiek
37 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
4671
Myśle że w twoim wieku najrozsadniej będzie wyrobić sobie szybkość i ogólną sprawność. Na siłe i kilogramy przyjdzie czas. Ale pompki możesz robić. Ogólnie to ćwicz na w-fie nie op*****laj się.
Szacuny
3
Napisanych postów
160
Wiek
37 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
4671
Nie ma po co niszczyć sobie stawów w wieku 13 lat ciężarami ,szczególnie że na 100% nie będzie miał techniki i będzie "charpaganił" Gdybym sam miał 13 lat to postawiłbym na ćwiczenia własnym ciężarem ciała z elementami akrobatyki. Siła pójdzie jak nic, dobra baza do siłowni w późniejszym wieku. Reszta jak mówiłem wcześniej.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
ziperon już widzę jak chłopak będzie ćwiczył z trenerem.
po pierwsze nie szkodzić, ja żałuję że nie chodziłem w tym wieku na basen bo dużo to daje, dla zdrowia, kondycji i sylwetki.