SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Większa siła.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 671
Witam! Jestem nowy na tym forum, więc proszę abyście nie wyzywali mnie z powodu założenia nowego tematu. Mam 13 lat i chciałbym przypakować. Wiem, że w moim wieku nie można chodzić na siłke. Jest jakiś inny sposób? Może będę pompki robił. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45047
Czemu myslisz, ze nie wolno chodzic na silke?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4671
Myśle że w twoim wieku najrozsadniej będzie wyrobić sobie szybkość i ogólną sprawność. Na siłe i kilogramy przyjdzie czas. Ale pompki możesz robić. Ogólnie to ćwicz na w-fie nie op*****laj się.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5307
misiequt wez juz sie nie wypowiadaj..

Szaleństwem jest robienie w kółko tej samej rzeczy i oczekiwanie różnych rezultatów.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45047
Cwiczenie na w-f jest wazne. Zakup drazek, porecze, jesli masz miejsce w domu to jakas laweczke, sztangielki, wyciag i rosnij.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4671
Nie ma po co niszczyć sobie stawów w wieku 13 lat ciężarami ,szczególnie że na 100% nie będzie miał techniki i będzie "charpaganił" Gdybym sam miał 13 lat to postawiłbym na ćwiczenia własnym ciężarem ciała z elementami akrobatyki. Siła pójdzie jak nic, dobra baza do siłowni w późniejszym wieku. Reszta jak mówiłem wcześniej.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
misiequt ma racje. Ziperon bredzi jak w większości tematów.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45047
W jakich jeszcze tematach bredze? Zaczynalem sam w wieku 13 lat pod opieka trenera personalnego, i na zle mi to nie wyszlo, ani nie wyjdzie.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1018 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18539
Jeśli polubisz siłownie w przyszłości i będziesz szedł w tym kierunku, pożałujesz że nie zacząłeś w wieku 13 lat.

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 4193 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44226
A dlaczego nazwałeś temat większa siła ? na początek wystarczy trening ogólnorozwojowy, na ciężary trochę za wcześnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ziperon już widzę jak chłopak będzie ćwiczył z trenerem.
po pierwsze nie szkodzić, ja żałuję że nie chodziłem w tym wieku na basen bo dużo to daje, dla zdrowia, kondycji i sylwetki.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyrząd do brzuszków

Następny temat

Zdjęcie

electro
Polecane artykuły