Witam:) zbliża się śnieg, więc chciałbym trochę przypakować.. lecz jeżdżę na bmx i ćwicząc nie chciałbym stracić szybkosci ruchu rąk ani nóg. Jak bym mógł ćwiczyć?
Nie wiem czy w dobrym dziale napisałem ;D jak tak to przepraszam.
Z góry dziękuje
Nie wiem czy w dobrym dziale napisałem ;D jak tak to przepraszam.
Z góry dziękuje
Krzysztof Piekarz