Szacuny
0
Napisanych postów
147
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1078
Witam wszystkich! No więc zacznę od początku. Od września planuję zaczać 8-tygodniowy cykl na kreatynie. Oprócz tego zamierzam dokupić jescze bcaa(polepszyć regenarację i uchronić mięśnie przed katabolizmem-zamierzam wykonywać aeroby2-3razy w tygodniu), gainer UNS Mass Shocker i witaminki Hi-Tec A-Z. Jednak czytałem że bardzo dobrym połączeniem jest zakupić ACTIVLAB Beta-Alanine i brać równomiernie z kreatyną. Co wy nato? Czekam na wasze odpowiedzi. Dieta jest, a cel masa mięśniowa.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
17739
Napisanych postów
133525
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1467603
Jak masa mięśniowa to po co aeoby i bcaa, kreatyna spokojnie zabezpieczy mięśnie przed katabolizmem, ale jak jest nadwyżka kaloryczna to katabolizmu nie ma, betaalanine możesz dorzucić.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Szacuny
0
Napisanych postów
147
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1078
aeroby po to żeby tłuszczem się nie zalewać i dla poprawy ogólnej kondycji, przecież aeroby są uzupełnieniem treningu siłowego, więc według mnie pomijanie ich nie jest zbyt dobre
Szacuny
0
Napisanych postów
147
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
1078
zacznie się szkoła więć na czczo odpadają, zamierzam robić w dni nietreningowe o tych samych godzinach co trening siłowy czyli o 16.30 lub 17.00, a co sądzisz o bcaa z activlabu? Jest przecena a waidomo każdy patrzy żeby zapłacić jak najmniej.