SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl (do sprawdzenia)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2422
No wiec przyszla dzisiaj do mnie upragniona paczka:) a w niej: cp 665 g, mono (vitalmaxa) 300 g, dextroza (vitalmaxa) 930 g, no i bialeczko Extensora 80%. a Wiec plan wyglada tak:

PO PRZEBUDZENIU: 5 g mono + 35-40 g dextrozy
PODCZAS SNIADANIA: Vitaral (witaminy i mineraly)
PRZED TRENINGIEM ok 40 min: porcja CP
PO TRENINGU: 30-40 g dextrozy
PRZED SNEM ok 40 min: ZHA(1x zincas forte, 2x filomag b6)

a jezeli chodzi o bialeczko to sie jeszcze namysle. no i mam pytanka:

1. Na opakowaniu CP jest napisane ze nalezy brac po treningu, a otrzymalem porady zeby brac przed trenigiem. Jak bedzie lepiej? Czy ewentualna zbyt duza pompa nie przeszkodzi mi w wykonywaniu serii i powtorzen do konca?

2. Odstep miedzy kolejnymi dawkami kreatyny powinien byc ok 8 godzin. Jednak wstaje ok 8-9, a na silke ide ok 12-13, czy cos zmienic czy moge brac tak samo?

3. Odnosnie ZHA- wystarczy brac 2x filomag b6, czy dolozyc jeszcze jedna? Mam jeszcze witamine C, dorzucic tutaj po 2-3?

4. Mam jeszcze PANAXAN (zen-szen), chce sprobowac zastapic tym kawe, tzn zeby troche mnie pobudzilo, bo bez kawy bedzie mi trudno troche, ale jednak zdecydowalem sie z niej zrezygnowac. Jak moze byc to w jakich porach i po ile kapsułek? Moze zaproponujecie cos innego?

Dietke mam i staram sie jej przestrzegac. Prosze o dokladne zapoznanie sie z tym co napisalem i odpowiedzi na moje pytania. Dziekuje!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
na czczo mozesz odpuscic dextro
ew.10-20g

a jezeli chodzi o bialeczko to sie jeszcze namysle. no i mam pytanka:

1. zalezy.ja tam lubie pompe na treningu
jesli uwazasz ze moze ci to przeszkadzac to bierz po treningu
2. mozesz tak brac jak bierzesz
3. mozesz dorzucic jeszcze jeden.nie musisz
vit C jak najbardziej.zwlaszcza teraz,gdy o chorobe nie trudno
4.mnie tak ten korzen nie pobudzil wiec sie nie wypowiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
z kawy nie musisz rezygnować....wystaczy że zachowasz dwugodzinny odstęp...na mnie działa GUARANA z zen szeniem ale ona zawiera tak jak kawa coffe więc zapewne nie będziesz chciał jej brać

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2422
Z ta pompa to wlasnie nie wiem, sproboje przez jakis czas brac przed, a jak bedzie zle to sprobpoje po treningu? Ale czy to biedzie mialo sens i przyniesie efekty?.

Co do Panaxanu chcialem brac po ok 2-3 kapsulki, przetestuje to przez jakis czas.

Tak wiem, ze witamina C potrzebna jest teraz, jednak czy nalezy dorzucic to do tego zestawu, czy podac kiedy indziej, bo slyszalem rowzniez ze witamina C w duzych ilosciach ma wlasciwosci pobudzajace.

AHA!! : Czy jesc wszystkie suple do konca, czy po 6 tygodnaich skonczyc i pozostawiac te resztki na nastepny cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
bierz kreatyne do tej pory dopóki będziesz widział że na ciebie działa

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2422
Ok, Dzieki wielkie!

Czy ma ktos jeszcze jakies inne sugestie, propozycje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeterminowana l-karnityna

Następny temat

Masa

WHEY premium