SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl-masa do sprawdzenia :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37710
Jestem szczesliwym posiadaczem :D :
Kreatyna mono z Universala 400g
Tauryna Mega Capsy z Olimpu 300 cap
Carbo Vitalamxa
WPC 80

DAWKOWANIE:

TRENINGOWE:

rano naczczo: 5 g kreatyny+3g tauryny+sok owocowy
po snaidaniu: kompleks witamin
po treningu: 5g kreatyny+3g tauryny+carbo(80g)

NIETRENINGOWE:

rano naczczo: 5 g kreatyny+3g tauryny+sok owocowy
po snaidaniu: kompleks witamin
przed snem: 3 g tauryny

Moje pytanie brzmi bardzo prosto :) mianowicie czy dobrze rozpisalem dawkowanie. Bialko pije w szkole i po treningu(nie mam najmneijszej ochoty jesc wtedy). Dieta jest 6,5 gWW/kmc 2,3gB i 1gT. To moja pierwsza kreatyna staz jak dobrze licze 10 miesiecy. Z gory thx za ewentualne korekty :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
TRENINGOWE:
rano naczczo: 5 g kreatyny+3g tauryny+sok owocowy sok - jezeli juz to winogronowy, a najlepiej popija to carbo ok.35g
po snaidaniu: kompleks witamin
po treningu: 5g kreatyny+3g tauryny+carbo(80g) tu za to odejmij tego carbo, porcja ok.40g

NIETRENINGOWE:
rano naczczo: 5 g kreatyny+3g tauryny+sok owocowy jak wyzej o tej samej porze, zamiast soku wez carbo; chyba ze winogrono na przyklad to pij
po snaidaniu: kompleks witamin
przed snem: 3 g tauryny jezeli juz wez w porze treningu, ale ogolnie zbedne

"(nie mam najmneijszej ochoty jesc wtedy)" po samym treningu i tak masz nie jesc, wtedy kreta+carbo+tauri ale ok.60-70min po treningu ZJESC MUSISZ , bo to najwazniejszy posilek w ciagu dnia treningowego...czyli posilek potreningowy...odpowiednia dawka wegli + białka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Mniej bialka - 1.8 - 2 gramy na kilogram.
Dni wolne ok, jednak na noc nie 3 a 1.5 grama tauryny, a najlepiej tóg i olać taurynę.
w dni treningu kreatyna 3-5 gram przed treningiem na 30 minut z 15 gram wpc i 20-30 carbo, to samo combo po treningu, ew. dodać nieco bialka.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drań banan mnie ubiegł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak pisałem, to już miętki drań też mnie ubiegł
zostałem podwójnie ubiegnięty...

Zmieniony przez - emenems w dniu 2005-09-28 23:43:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37710
"sok - jezeli juz to winogronowy, a najlepiej popija to carbo ok.35g"
ok
"tu za to odejmij tego carbo, porcja ok.40g"
trenuje wieczorem wiec to sa ostatnei wegle przed snem.. nie wiem co Tyna to.. :)
"jezeli juz wez w porze treningu, ale ogolnie zbedne"
hmm.. tylko ze to dzien nietreningowy.. to moze rano dodac? :)


odswiezylem a tu sie namnozylo tych postow.. hehe milo z waszej strony :)chyba sie tu zadomowie na dluzej..

dobra do rzeczy, tez myslalem nad braneim przed i po treningu, wiec tak jednak zrobie jak radzi mietki, najwyzej przy kolejnych cyklach psprobuje innego dawkowania, olewam taryne w dni wolne przed snem, starczy na pare dni dluzej.. w treningowe zrobie tak jak mowiles(trza juz skladac zamowienie na wieksze ilosci wpc) :) btw jestem w szkou co do szybkosci odp.. wyscigi sobie urzadzacie ;)



""(nie mam najmneijszej ochoty jesc wtedy)" po samym treningu i tak masz nie jesc, wtedy kreta+carbo+tauri ale ok.60-70min po treningu ZJESC MUSISZ , bo to najwazniejszy posilek w ciagu dnia treningowego...czyli posilek potreningowy...odpowiednia dawka wegli + białka"

chodzi o to ze zamiast normalnego posilku po treningu mam carbo w duzej ilosci+bialko, a pozniej juz tylko chudy twarog+oliwa z oliwek..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
Czyli jak trenujesz wieczorem, to tym bardziej nie przesadzaj z weglami...jak pisalem 40-45g wystarczy w zupelnosci, a pozniej bialy ser jak pisales.
co do tauryny bierz 1 raz w dni NT - przed snem niepotrzeba

a to forum jest najlepsze, wiec szybko odpisujemy

ide spac , branoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37710
DAWKOWANIE:

TRENINGOWE:
przed treningiem: 5g kreatyny+3g tauryny+carbo(30g)+ WPC80(20g)
po treningu: 5g kreatyny+3g tauryny+carbo(40g)+ WPC80(30g)

NIETRENINGOWE:
rano naczczo: 5 g kreatyny+3g tauryny+ carbo(30g)

tak to wyglada po zmianach mam nadzieje ze pomoze mi ten maly cyklik ruszyc z miejsca, jesli pojdzie wszytko po mojej myli to pozneij podziele sie swoimi rezultatami w tym poscie dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37710
jestem w 5-tym tygodniu i skok sily nader wyrazny, natomiast waga wskazuje jakies 3 kg wiecej, ramie+1,5cm(ciekawe czy cos spadnie)

zaczynam planowac nastepne uderzenie :D z ciekawym planikiem treningowym :D
mam do wydania 200, no max 250 zl, dieta-prproprcje jak wczesniej(mysle nad zwiekszeniem wegli, ale zrobie to zarciem a nie gainerem)
stale uzywam carbo, wpc80 no i witaminek-maxivit

moje pytanie? na co przeznacyzc ta kase? kreatyna odpada bo dopiero co skoncze poprzednia..
myslalem nad NO-boosterami,natural sterol complex..
szukam czeegos co poprawi regenreacje/ efektywnosc treningu..
radzcie panowie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
konczysz ten cykl -> robisz przerwe ok.6-7tyg (wtedy dieta jest bardzo wazna) -> i wskakujesze na nowy cykl np. Xpadn energized + jablczan/ester (lub jezeli uzbierasz kase prez teen okres) to kupujesz 2 razy XPE i robisz 40dniowy cykl (po 2 porcje dziennie w dni T i NT)

to bedzie na pewno lepsze wyjscie
niz po tym cyklu jechac na samym NO czy sterolach - ktore sa mimo wszystko raczej słabe i działają tylko na niektorych - wiem bo moj kuzyn i kumpel brali - efekty prawie zerowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moge robic shake'a rano?

Następny temat

Creatyna czy warto !!!!

WHEY premium