SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ile odczekać od końca cyklu do rozpoczęcia nowego?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7195
Wiem, wiem...tyle samo, co trwał cykl, ale ja mam mały dylemat.
Brałem monohydrat rano, a przed treningiem i po treningu crevolution-tak było przez 3tygodnie, (+białko) do momentu, gdy zachorowałem. Odstawiłem suplementy na 3 tygodnie i ponowiłem cykl. Od początku cyklu przez 4 tygodnie cyklu brałem tak samo, jak ostatnio, czyli monohydrat rano, a przed treningiem i po treningu crevolution. W trakcie 4 tygodnia skończyło mi się crevolution i do końca cyklu pociągnę na samym monohydracie (rano i po treningu) i cykl bedzie trwał około 6 tygodni.
Na kolejny cykl chciałbym wziąć Nitrobolon II i tu jest pytanie jak długo mam odczekać po cyklu, by wziąć nitrobolon II? Konieczne jest wysycenie organizmu z kreatyny i przerwa 6 tygodni? Słyszałem, że no boostery działają nie co inaczej niż normalne stacki i podobno nie trzeba tak długiej przerwy między cyklami jak trwał cykl.
Dobre byłoby takie rozwiązanie: po skończeniu 6 tygodniowego cyklu , tydzień lżejszy trening, potem tydzień woilnego i kolejny tydzień po0nownie na małych ciężarach. Czyli przerwa nie jako od suplementów 3 tygodnie i z początkiem 4 tygodnia zacząć cykl nitrobolonu II ? Co wy na to?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45818
zrób te 6tyg przerwy :)

N2 to stack z kreatyną

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 94
po co po skończeniu cyklu kreatynowego chcesz robić przerwę od treningów???

robisz przerwę od kreatyny te 6 tygodni, ale w tym czasie normalnie trenujesz.

jeśli czujesz się zmęczony i chciałbyś trochę wolnego od siłowni, to zrób sobie to wolne ale nie wskakuj później znowu na kreatyne (bo według mnie znowu będziesz czuł się zmięczony). A tak poza tym to polecam na regeneracje l-glutamine po treningu a bcaa przed (na moje zmęczenie to działa)

Green Max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7195
zgadza się greenmax czuję zmęczenie...spróbuję l-glutaminę i może bcaa, ale słyszałem, że jako osłona ochronna przed katabolizmem, równie dobrze jak bcaa spisuję się białko... i można bcaa zastąpić białkiem.
To zrobię te 6 tygodni przerwy
dzięki panowie i pozdro dla Was
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie suplementy

Następny temat

NOW ADAM co o tym sadzicie?

WPC zestaw