http://chomikuj.pl/Durki <--kulturystyka, sporty siłowe i sztuki walki, filmy, gry, Dragon Ball etc, WBIJAJ
...
Witam, ostatnio zaczalem prace daleko od domu, pracuje od poniedzialku do piatku dosc ciezko fizycznie. Moim problemem jest to ze trenowac moge tylko w weekend czyli sobota, niedziela no i piatek bo wtedy wracam do domu. W tygodniu nie mam dostepu do sprzetu wiec nie moge trenowac. Moim celem jest utrzymanie masy i sily oraz zrobienie postepow w kazdy mozliwy sposob( sila, masa). Jak wg was najlepiej do tego podejsc? Jak trenowac? Jaki typ treningu wybrac? Boje sie glownie o to czy 5 dni przerwy miedzy treningami to nie za duzo? Bardzo prosze o porady, kazda bedzie pomocna;) Trening silowy jest dla mnie bardzo wazny wiec pomozcie!:D
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Chyba najlepiej by było ogarnac ciezkie FBW na 2 dni na podstawowych cwiczeniach wielostawowych i w jeden dzien pobawic sie w izolacje na małe partie
Zmieniony przez - metakreta w dniu 2012-08-18 02:32:20
Zmieniony przez - metakreta w dniu 2012-08-18 02:32:20
desiderata
...
witaj - ja mialem ten sam problem na studiach! Robilem wtedy w sobote klatke, grzbiet i biceps a w niedziele - nogi(czworki), barki i triceps i sprawdzilo sie to jesli chodzi o podtrzymanie masy i siły. Kazdą grupę robilem po 2 cw na duza grupę po 4 serie a ana male po 3
...
A długo tak trenowales? Probowales trenować 3 dni zamiast 2? Robiłeś jakieś postępy w sile albo masie czy tylko to utrzymales?
http://chomikuj.pl/Durki <--kulturystyka, sporty siłowe i sztuki walki, filmy, gry, Dragon Ball etc, WBIJAJ
...
„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„
Pilny student Vincea.
...
trenowalem tak rok i byl lekki postep na sile (ok 5 kg wiecej w serii ok 8 powt w wycisk, przysiadach i m ciagu oraz podrzutach), natomiast masa nie wrla ani nie zmalala - byla raczej utrzymanaq
...
nie probowalem cwiczyc 3 razy bo totalnie nie mialem czasu od pon do piatku i cwiczylem tylko w weekend
...
Dobrym pomysłem będzie także:
Sobota AM - Push ciężkie wielostawowe , Sobota PM - Push izolowane
Niedziela AM - Pull jw, PM jw.
Am same ciężkie wielostawowce na niskich repach, pm kulturystycznie.
2 posiłki potr. wtedy.
Sobota AM - Push ciężkie wielostawowe , Sobota PM - Push izolowane
Niedziela AM - Pull jw, PM jw.
Am same ciężkie wielostawowce na niskich repach, pm kulturystycznie.
2 posiłki potr. wtedy.
...
Nie no na 2 treningi dziennie nie moge sobie pozwolic;/ przynajmniej nie teraz. Zrobie push/ pull ale z nogami razem, albo gora dol i jak bede mial czas to dodatkowo w piatek cos lzejszego. Myślicie że takie treningi na dluzsza mete będą ok? Nie chciałbym zbytnio stać w miejscu chociaż zdaję sobie sprawe jakie są warunki. Dzięki za pomoc:D
http://chomikuj.pl/Durki <--kulturystyka, sporty siłowe i sztuki walki, filmy, gry, Dragon Ball etc, WBIJAJ
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Krzysztof Piekarz