SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gainer + kreatyna + spalacz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 317
Witam

Mam pytanie kupiłem:

Mutant mass 7kg , kreatynę Vitalmax 0,5kg i 20 ampułek Olimp L-carnitine 3000 extreme shot.

Mam 18 lat, ważę 73 kg ale mam stosunkowo dużo tłuszczu (według tych całych internetowych kalkulatorów to ok. 26%).

Moje pytanie brzmi następująco: Jak zacząć brać te specyfiki (planuję chodzić na siłownię przez 6 mies, oczywiście najpierw nabrać jeszcze masy a potem spalić tłuszcz).

Do tego chciałem zakupić witaminy ale nie mam pojęcia jakie są najlepsze w miarę niewygórowanej cenie.

Bardzo proszę o pomoc, jestem laikiem w tej kwestii
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 5813 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60511
dawkowanie kreatyny znajdziesz sam ^^ przy okazji coś poczytasz

gainiera dawaj jak braki w diecie.. IMO po treningu jest sens stosowania

l-ka to hmm moim zdaniem strata kasy - stosuj jak chcesz.. w okolicy treningowej bym dał jednak

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 317
chodzi o to czy można brać wszystko naraz? :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26960
zredukuj tluszcz do tych 15 procent chociaż
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24421
Zrób redukcję, potem weź się za masowanie. Spytam tak z ciekawości. Jaki wzrost ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 317
182cm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24421
No to po redukcji wyglądałbyś jak patyczak pewnie, ale twój BF przy tylu kg to musiałeś pewnie same fast foody jadać.
Wszystko zależy od ciebie, jeżeli przydałaby się redukcja to śmiało ją rób, jeżeli nie jest aż tak źle, to bierz się za masowanie, potem zredukujesz i idź tak powolnymi krokami, zależy jeszcze jakie masz priorytety.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 317
mam jeden wymarzony i wiem że głupio zabrzmi ale kaloryfer lub po prostu płaski, mocny brzuch.

rok temu ważyłem tyle co teraz przy znacznie niższym wzroście, byłem otyły. Teraz sie wyrobiłem troche i zależy mi na tym żeby być 'wiekszym' ale również na tym żeby ten brzuch wyglądał jak powinien
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243116
jak zalezy ci na tym, to po cholere ci ten gainer?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24421
To wygląda w ten sposób. W pigułce:
Dieta z dodatnim bilansem kcal = masowanie, robisz treningi na masę, aeroby w dnt ew. interwały. Zależy od ciebie. Masujesz do tylu kg ile zechcesz.
Dieta z ujemnym bilansem kcal = redukcja czyli jak to mówimy wycinka. Dieta + treningi + aeroby i będziesz miał swój cel. Gainer zbędny. Jeżeli natomiast chcesz ważyć mniej to rób teraz redukcje, ale możesz sobie wyobrazić jak przy takim wzroście będziesz wyglądać. Sam będziesz wiedział kiedy przestać masować, a kiedy zrobić redukcję.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 317
okej dziękuje bardzo :)

Gainer tylko dlatego że kolega wyjechał z kraju i zostawił mi ledwo otwarte opakowanie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko i bcaa

Następny temat

polaczenie bcaa z kreatyna?

electro
Polecane artykuły