SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Suplementy + rozpiska dla początkujacego.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1439

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 397
Witam.

Zaczynam swoją przygodę z siłownią i ćwiczeniami.

Chciałbym się poradzić jakie kupić suplementy np: kreatynę ?

(cel to siła i mięśnie)

+ jeśli można prosiłbym o jakąś rozpiskę planu dla początkującego.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 274 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5307
Ile masz lat?
Na początku ćwiczeń nie oplaca sie inwestowac odrazu w suplementy.
Siła sama wskoczy.I efekty będą lecialy jak burza.
Sam ćwiczę ok pol roku i z bica (przykład) 36 do 42..
0 odżywek 0 wszystkiego tylko twardy trening i chęć aby coś osiągnąć

Zmieniony przez - XenoreQ w dniu 2012-06-22 07:35:47

Szaleństwem jest robienie w kółko tej samej rzeczy i oczekiwanie różnych rezultatów.

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 397
Mam 22 lata.

A mógłbyś mi również pomóc ułożyć dietę ? Co jeść ?

Może jednak kreatynę kupić?

Dziękuję.

Zmieniony przez - conapoczatek w dniu 2012-06-24 17:08:45
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
dieta to sprawa zbyt indywidualna

a kreatyne jesli masz juz ustawiony trening i diete warto wlaczyc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 397
Kogo byście mogli polecić do ułożenia treningu i diety? (odpłatnie również)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 397
Więc tak:

Plan jedzenia ( którego będę się starał przestrzegać jak tylko będę mógł)
Posiłki w ciągu dnia rozłożyłem na cztery.

Śniadanie:

a) płatki
lub
b) jajecznica + chleb razowy z masłem.
lub
c) chlebek razowy z masłem + szynką z kurczaka / indyka
-oliwa z oliwek - średnio lubię więc w małych ilościach.
do tego jakieś owoce, warzywka + jogurt.

Przedtreningowy posiłek: i tutaj nie wiem czy łączyć go od razu z obiadem czy rozbijać właśnie na przedtreningowy i potreningowy.

- Kasza gryczana / ryż brązowy
- pierś z kurczaka
- warzywka

TRENING

Potreningowy wraz z obiadem?!

- ryż biały / kasza / makaron + do tego jakieś mięsko i sos.
- makrela / łosoś
- jogurt
- banan

Kolacja:
a) omlet + twaróg
lub
b) jajecznica
c) kanapeczka z twarogiem i szczypiorkiem lub z jakimś serkiem.
+ do tego jakiś pomidorek z cebulką.
- orzechy włoskie
- warzywa.


Mój trening. (również liczę na waszą pomoc co zostawić, co usunąć, co dodać)

1. rozgrzewka - około 20 minut biegania + ogólne rozciąganie.
2. wyciskanie sztangi leżąc na poziomej ławce 4 x 8-10 powtórzeń.
3. unoszenie sztangielek przodem w górę stojąc 3 x 8-10
4. unoszenie sztangielek bokiem w górę stojąc 3 x 8-10
5. uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc 3 x 8-10
6. -||- (chwyt młotkowy) 3 x 8-10
7. pompki, przysiady, brzuszki...


Powtórzenia mam robić co ile czasu ? 2 minuty starczą ?
Na masie nie chcę przybrać, tylko z masy co posiadam zbić ją na mięśnie i nabrać siły.

Liczę na waszą w dodaniu lub odrzuceniu czegoś z treningu lub posiłków.

Pozdrawiam.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Suplementy + rozpiska

Następny temat

Paweł Poloczek - Polska Krew

electro
Polecane artykuły