Witam , szukałem na forum cyklów treningowych ale znalazlem tylko amstronga. Patrząc na niego nie chce go robić bo nie chodzi mi o jak najwieksza ilośc podciągnięc tylko chciałbym tak jakby domowy drązek zastąpić w jakimś sensie siłowię bo po prostu nie mam pięniędzy żeby na nią chodzić. Czy pomógłbymi ktoś ułozyć jakiś plan treningowy ? Chodzi mi ilość serii , ilosc powtórzenia , co ile dni cwiczyć , kiedy nachwytem , kiedy podchwytem , kiedy rece szeroko , kiedy wąsko. Dni treningowe najlepiej chciałbym przeplatać z treningiem na brzuch i pompki. Jeśli chodzi o drązek to mam zwykły poziomy drązek miedzy framugą. Jeśli macie do mnie jeszcze jakieś pytania a pewnie owe bedą to prosze pytać i jak najszybciej odpowiem bo zalezy mi na treningu. Przez ostatni miesiąc ćwiczyłem na siłowi , bardzo mi się spodobało. Teraz wróciłem do domu , do mojej szarej rzeczywistości i chciałbym dalej trzymaj w sobie sportowego ducha i pocić sie na swoim drązku. Czekam na ospowiedzi i z góry dziękuje ;)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html może spróbujesz ? 

G.O.A.T:
The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ
...
Oczywiście , że sproboje i wybiore wersje trudniejszą bo na taką się czuję :D Jeśli bedzie kogoś interesować to moge pisać o swoich postępach (bedzię to motywujące) ;)
...
Ja przed momentem dosłownie założyłem swój dziennik o postępach w tym dziale, Cb też zachęcam 

G.O.A.T:
The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ
...
Ja też pod koniec miesiąca chyba założę dziennik, ale tylko wakacyjny. Przez rok szkolny ciężko prowadzić.
...
Witam , mam jednak sporo wątpliwości co do tego treningu . Czy pomógłbymi ktoś zmodyfikować ten cykl albo razem ułożyć nowy ?
Po pierwsze chciałbym wykreślić z tego treningu wszystko co jest związane z nogami ponieważ nóżki mam juz bardzo mocne i niepotrzebne są mi ćwiczenia (od 9 do 17 roku zycia grałem w klubie piłkarskim). Ogółnie chciałbym mieć taki trening związany z drążkiem , pompkami,brzuszkami i jedną hantlą 10kg bo dziś pozyczyłem od kolegi ;). Pisząc trening chodzi mi np. że cwicze poszczegółne partie mięsci w pon, sr i piątek - taka domowa siłowia z drązkiem jedną hantlą , brzuszkami i pompkami . Byłby ktoś chętny coś mi podpowiedzieć , zasugerować ?
Po pierwsze chciałbym wykreślić z tego treningu wszystko co jest związane z nogami ponieważ nóżki mam juz bardzo mocne i niepotrzebne są mi ćwiczenia (od 9 do 17 roku zycia grałem w klubie piłkarskim). Ogółnie chciałbym mieć taki trening związany z drążkiem , pompkami,brzuszkami i jedną hantlą 10kg bo dziś pozyczyłem od kolegi ;). Pisząc trening chodzi mi np. że cwicze poszczegółne partie mięsci w pon, sr i piątek - taka domowa siłowia z drązkiem jedną hantlą , brzuszkami i pompkami . Byłby ktoś chętny coś mi podpowiedzieć , zasugerować ?
...
Nie , i to odrazu ma oznaczac ze mam słabe nogi ? :D Patrząc na nie widzę ze są dobrze umiesnione
...
Pokaż te nogi, jak takie super.
TBB, on to by nawet tyle nie mógł wziąć, chociażby słaby najszerszy i wynik na drążku.
TBB, on to by nawet tyle nie mógł wziąć, chociażby słaby najszerszy i wynik na drążku.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
@Igor101 - Dziennik
Następny temat
Krzysztof Piekarz