SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co lubicie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez SCREAM z działu Trening.
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28471
co lubicie najbardziej jesc ?
o kurde to nie ten dzial pomylka

ajak

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie m,a to jak ryżyk , kurczaczek i warzywka i oczywiscie musli z rana smakuje jak śmietana.

"Bez kasy nie ma masy"
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 25637
Heee )

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 48425
wiadomo to co zakazane :)
karpatke a z tych dobrych rzeczy
tunczyka z pomidorem i cebulka mniam :)
albo piersi odpowiednio przygotowane :)

Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "

... .. .

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no kuuuuurde Kesio jak mogłes pomylic dzialy:P
Ale wybacze ci i przeniose do tamtego dzialu
Ja osobiscie najbardziej lubie jedzonko z KFC mniam :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tee heh ale kapnac to sie kapnoles ze nie ten dzial bo napisales to przd zatwierdzenie :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28471
ale omen hehe o kurde to mialo byc nie do ciebie

ajak

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 41059
Z zakazanych?

-Pizza hut (****a kazda :)
-KFC (szczegolnie Zingery)
-Piwo
-Cola :) nie light )

z tych co jem jako sportowiec czyli zdrowych to;
-losos lub Halibut z dzikim ryzem (czarnym) miod w gebie :)

-----------------------------
DuckmAn
Pozdrawiam.
"Staram sie byc najlepszy..."
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15619
Ja najbardziej lubię ryż basmati, tylko że kurcze drogi jest. W markecie kartonik 2x125g Uncle Bens kosztuje 3.39, na szczęście jest też Sonko 400g za 4.19 - codziennie zjadam jeden i bardzo mi smakuje.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1814
PAROWKI!!! UWIELBIAM PAROWKI!!! ale ich sobie odmawiam z wiadomych wzgledow((

[email protected]
twist again!

-=TWIST AGAIN=-

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
Heh...ja lubie tlustego smarzonego lososia z duszonymi ziemniakami i surowka z bialej kapusty, albo zamiast lososia
moze byc sum.
No a ty Kasieo co naj naj lubisz ?...oczywiscie chodzi mi jedzonko w okresie robienia masy

"Dzisiaj jestem mały, jutro bede duży"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1108
Ja przepadam za tatarem (świeża wołowinka, 2 żółtka, cebulka i ogórek kiszony w kostkę). Musi byc dobrze dosolony i dużo pieprzu - nie chciałem pisac popieprzony. Mmmm, aż zgłodniałem.

Qba

Qba

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Idealne odżywianie bez suplementacji

Następny temat

pytankos

electro
Polecane artykuły