SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytankos

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 546 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28657
czesc mam pytanie
narazie nie chce wydawac kasy na odzywki
i pytanko
czy mozna to zastapic narazie mlekiem w proszku
koles mi mowil ze to jest dobre na poczatek
i jesli nie mam tendencji do tycia to moge brac
co o tym sadzicie?
chodzi oczywsicie o mleko w proszku odtluszczone
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
tak mozna do tego jeszcze kaszki bebiko i masz domowe odzywi
tylko uwazaj z mlekiem ja kiedysprzez przypadek zjadlem paczke i tak siakos pryszcze zaczely wyskakiwac
ale przy mniejszych ilosciach bylo spox
a mieszalem sobie z mlekiem i kakaem i dobrze wchodzilo ;)


Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
zastepować odżywki,hmm ale jakie odżywki i czy jest sens.Mleko to laktoza w większej częsci ,a czy nie lepiej zakupic w promocji (która jeszcze chyba jest)w sklepie HiTeca Gainera ,jest o wiele lepszy ,zawiera kompozycje węglowodanów prostych i złożonych ,wysokiej jakości białko i wiele składników mineralnych oraz enzymów trawiennych.Nizsza ceny (mówie o mleku w proszku) nie zawsze wychodzi nam na zdrowie. POZDRAWIAM i podsumowanie MLEKO ,a GAINER to dwie różne sprawy.

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 546 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28657
a oplaca sie kupic odrazu bialko
myslalem nad hi tec protein 80
na inne mnie nie stac

i czy po miesiacu beda jakies wieksze przyrosty zauwazalne chociaz w porownaniu niz na sucho?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
co do przyrostów to trudno określić,to cecha zależna od genetyki i innych czynników.HiTec 80 jest białkiem dobrym ,ale 90 zawiera mieszanine białek o wysokim współczynniku BV= 136 ,lepiej dołożyc pare złoty i zainwestowac w coś co jest o niebo lepsze.

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 546 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28657
OK

a jakie bialko polecasz wykluczam
wheya bo nie stac mnie na to
i czy polaczenie
kreatyna+bialko
jest sensowne>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
HiTec 90 jest super odżywką ,a połącznie białka z kreatyna jest sensowne (zaraz wielu z członków zarzuci mnie tekstami że lepiej z CARBO,ale panowie chcemy budować suchą masę ,a nie tłuszcz i ciagnąc wodę na maksa)Więc z białkiem bedą fajne efekty,carbo da większe przyrosty ,ale coś za coś (patrz wypowiedż w nawiasie) Apropo kreatyny to polecam w formie zmikronizowanej (lepsza wchłanialnośc,brak problemów z żołądkiem)

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 546 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28657
OK dzieki bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja tam ci mleczqo polecam , ja tam po mleczq i wiekszym wysilku mialem zadowalajace efekty jaq na poczateq to faqt ze brzuch tez rosnie ale wiecey brzuchow i nie ma problemu chyba ze masz tendencje do tycia to raczey odradzam

:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co lubicie

Następny temat

czy jajka moga zaszkodzic???

WHEY premium