siema kiedys cwiczylem na silowni ale mialem przerwe i dosyć dluga , i chcialbym naknajszybciej zaczac bedzie to FBW 3 razy w tyg podstawowe ćwiczenia jestem poczatkujacy , i tu pytanie czy taki plan przez pierwsze hmm 2 miesiace moze byc.
Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s
z góry dzięki.
Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s
z góry dzięki.
Sportowy Tryb Życia !
Krzysztof Piekarz