Szacuny
0
Napisanych postów
33
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
819
Witam specjalistow, mam pewnego ZoNkA, niedlugo jade na tydzien pod domki, oczywiscie bedzie tam troche BiBek itp ;) troche picia :] i oczywiscie nie moge z tego zrezygnowac, bo w koncu jedzie sie po to, aby zaszalec i mam do was takie pytanko, co zrobic zeby przez ten okres nie schudnac ? bo na kondycji to ja wiem ze troche strace, alkohol w koncu scina bialeczko :] ale nie chce stracic na wadze, a przeciez odzywek nie bede bral z soba bo ponoc nie idzie w parze picie i branie jakis sumplementow sztucznych, jedno wiem - nie odwadniac organizmu :] ale reszta ? Mam nadzieje ze zasiegne rad specjalistow ( albo i nie ) ale ze to beda dosc inteligetne i logiczne podpowiedzi
czekam z niecierpliwoscia :]
Szacuny
0
Napisanych postów
114
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
2725
To co ja Ci moge doradzić do nie przerywaj diety jesli stosujesz - b/ww/t utrzymuj jak zawsze - suplementy tak jak mówisz odstaw na czas picia 40% napoju... dużo wody.
........ale picie alkoholu powoduje (więc z nim nie przesadzaj)
-Wyczerpanie zapasów glikogenu zmagazynowanego w wątrobie
-Zmniejszenie ilości trójfosforany adenozyny ATP w jądrach
-Ograniczone wytwarzania testosterony (szczególnie w przypadku chaustów po treningu)
-Miopatia alkoholowa, czyli atrofia (rozad) włókien mięśniowych typu II, czyli tych które są najwazniejsze w treningu kulturystycznym.
-Zaburzenia tempa syntezy białek w mięśniach komórkowych (który powinien być na podwyższonym poziomie przez około 20 godzin po upływie 4 godzin od zakończenia treningu) a także zaburzenia metabolizmu białka
-Zmniejszenie poziomu IGF-1
Szacuny
0
Napisanych postów
33
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
819
OKi z tym alkoholem to juz wiedzialem :] no ale cos za cos, diete to bede utrzymywal, przynajmniej postaram sie(a nie bedzie to latwe), mysle ze ten tydzien za bardzo mi nie zaszkodzi :] czekam na dalsze instrukcje w zwiazku z tym tematem
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52114
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
co 2 raz odlewaj kumplowi ;D zobaczysz, to da najlepsze efekty (u kumpla tez da fajne ;D)
pozdro
haaron
----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* i pamietajcie o SOGach ;D
Szacuny
71
Napisanych postów
10883
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
44966
Nie rozumiem tego z suplementami? Skad takie info?
Wg mnie wlasnie powinienes lykac odzywki i aminokwasy, zeby spadki byly jak najmniejsze.
Poza tym probuj utrzymac diete i lykaj witaminy, szczegolnie C i B oraz mineraly.
______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
Chyba nie chce byc grubasem.
______________________________
Doradca w Odżywianiu BTW: Nie ukladam diet!!!!
pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...
Szacuny
0
Napisanych postów
33
Wiek
42 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
819
Marcinecki: chodzi mi ze mieszanie np: odzywek z alkoholem jest normalne..? to jak mam wziasc odzywke na wyjazd? oczywiscie co chodzi o witaminke B i C, to musi byc :]
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52114
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
alkoholu przy kreatynce chyba tylko nie mozna
pozdro
haaron
----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* i pamietajcie o SOGach ;D
Szacuny
71
Napisanych postów
10883
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
44966
Odzywki to nie jakies cuda. Nie slyszlam o tym, zeby szkodzily w polaczeniu z alkoholem.
BTW: piers kurczaka polaczona z alkoholem jest OK wiec dlaczego odzywka ma byc zla????
______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
Chyba nie chce byc grubasem.
______________________________
Doradca w Odżywianiu BTW: Nie ukladam diet!!!!
pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...