SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

tygodniowy wyjazd a strata na wadze

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 819
Witam specjalistow, mam pewnego ZoNkA, niedlugo jade na tydzien pod domki, oczywiscie bedzie tam troche BiBek itp ;) troche picia :] i oczywiscie nie moge z tego zrezygnowac, bo w koncu jedzie sie po to, aby zaszalec i mam do was takie pytanko, co zrobic zeby przez ten okres nie schudnac ? bo na kondycji to ja wiem ze troche strace, alkohol w koncu scina bialeczko :] ale nie chce stracic na wadze, a przeciez odzywek nie bede bral z soba bo ponoc nie idzie w parze picie i branie jakis sumplementow sztucznych, jedno wiem - nie odwadniac organizmu :] ale reszta ? Mam nadzieje ze zasiegne rad specjalistow ( albo i nie ) ale ze to beda dosc inteligetne i logiczne podpowiedzi
czekam z niecierpliwoscia :]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2725
To co ja Ci moge doradzić do nie przerywaj diety jesli stosujesz - b/ww/t utrzymuj jak zawsze - suplementy tak jak mówisz odstaw na czas picia 40% napoju... dużo wody.

........ale picie alkoholu powoduje (więc z nim nie przesadzaj)
-Wyczerpanie zapasów glikogenu zmagazynowanego w wątrobie
-Zmniejszenie ilości trójfosforany adenozyny ATP w jądrach
-Ograniczone wytwarzania testosterony (szczególnie w przypadku chaustów po treningu)
-Miopatia alkoholowa, czyli atrofia (rozad) włókien mięśniowych typu II, czyli tych które są najwazniejsze w treningu kulturystycznym.
-Zaburzenia tempa syntezy białek w mięśniach komórkowych (który powinien być na podwyższonym poziomie przez około 20 godzin po upływie 4 godzin od zakończenia treningu) a także zaburzenia metabolizmu białka
-Zmniejszenie poziomu IGF-1

koncówka artykułu od "kruszek" - ściągłem ))

..:mathisss:..

..:mathisss:..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 819
OKi z tym alkoholem to juz wiedzialem :] no ale cos za cos, diete to bede utrzymywal, przynajmniej postaram sie(a nie bedzie to latwe), mysle ze ten tydzien za bardzo mi nie zaszkodzi :] czekam na dalsze instrukcje w zwiazku z tym tematem

btw: dzieki za dosc szybka odp :]
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
co 2 raz odlewaj kumplowi ;D zobaczysz, to da najlepsze efekty (u kumpla tez da fajne ;D)


pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* i pamietajcie o SOGach ;D
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44966
Nie rozumiem tego z suplementami? Skad takie info?
Wg mnie wlasnie powinienes lykac odzywki i aminokwasy, zeby spadki byly jak najmniejsze.
Poza tym probuj utrzymac diete i lykaj witaminy, szczegolnie C i B oraz mineraly.

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
Chyba nie chce byc grubasem.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 819
Marcinecki: chodzi mi ze mieszanie np: odzywek z alkoholem jest normalne..? to jak mam wziasc odzywke na wyjazd? oczywiscie co chodzi o witaminke B i C, to musi byc :]
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
alkoholu przy kreatynce chyba tylko nie mozna


pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* i pamietajcie o SOGach ;D
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44966
Odzywki to nie jakies cuda. Nie slyszlam o tym, zeby szkodzily w polaczeniu z alkoholem.

BTW: piers kurczaka polaczona z alkoholem jest OK wiec dlaczego odzywka ma byc zla????

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
Chyba nie chce byc grubasem.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie i praca

Następny temat

Mam pytanie nietypowe: Jak w warunkach....

electro
Polecane artykuły