SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 tygodniowy wyjazd do pracy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
Witam Serdecznie
Otóż jak w temacie czeka mnie 3 tygodniowy wyjazd do pracy za granicę i bardzo chciałbym wiedzieć jakie jedzenie mógłbym zabrać aby zrzucić pare kilo. Sytacja wygląda tak że na miejscu będę miał swoją lodówkę zamrażarkę i kuchnię, jestem kiepskim kucharzem więc jakieś wyszukane potrawy raczej nie wchodzą w grę. Nie będę też miał możliwości niczego dokupić na miejscu to też zostanę z tym co zabiorę. Zastanawiałem się nad zabraniem jakiś płatków śniadaniowych ponieważ mleka będę miał pod dostatkiem chociaż nie wiem czy to jest dobry pomysł. Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś cenne porady. Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
Witaj,
proponuje poprostu zdrowo się odżywiać . Okres wyjazdu nie będzie dobrym momentem pracy nad redukcją tkanki tłuszczowej .Wrócisz to dopracujesz wszystko na 100% i wtedy będziesz pracował nad sylwetką.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
Właściwie to się chyba źle określiłem chodziło mi właśnie o jakieś dobre odżywianie, mam tendencję do przybierania na masie i nie chciałbym wrócić większy po tych trzech tygodniach. Dodatkowo będę pracował rotacyjnie 3 tyg. w wyjeździe i 3 tyg. w Polsce dlatego bardzo chciałbym się nauczyć co zabierać ze sobą żeby się dobrze czuć i dodatkowo nie tyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4519 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263125
to czy bedziesz tył czy nie zależy od bilansu kalorycznego a nie od tego czy zjesz produkt A czy produkt B

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Skorzystaj z tematów podwieszonych tz. wylicz zapotrzebowanie: https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maltitol - wchłanianie.

Następny temat

Dieta Low Carb na redukcję- rekompozycję

WHEY premium