SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jaką dietke na brzuch

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 444 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9560
mam skłonności do odkładania sie tłuszczyku na brzuchu i chocbym nie wiem co jadł i mocno ćwiczyl,tak mi brzusio rośnie, poradzcie co robić????

"NIE TRAKTUJ ŻYCIA POWAŻNIE BO I TAK Z NIEGO NIE WYJDZIESZ ŻYWY"

"NIE TRAKTUJ ŻYCIA POWAŻNIE BO I TAK Z NIEGO NIE WYJDZIESZ ŻYWY"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9127
Heh taa zgadzam sie. Dzieki SFD dowiedzialem sie naprawde WIEELLEEE o treningu, odzywianiu i suplementach. Ciesze sie z tego bardzo, bo przez to moj trening na silowni zaczal przynosic wieksze efekty dzieki dietce itp. W kazdym razie jesli chodzi o Twoj schudniecie, to naprawde gratuluje bo jest to bardzo dobry wynik i w dodatku osiagniety ciezka praca i bez hardkorowych supli typu therma pro. Ja teraz wcinam fat burnera hi tec`a+green tea no i na sprobowanie zapodalem herbatke pu-erh+oczywiscie trening i dieta i musze powiedziec ze jest niezle ogolnie. Mam nadzieje ze uda mi sie spalic ten tluszcz z brzucha bo denerwuje mnie strasznie :-%.

Pozdr.- Gregu
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44966
Pytanie jak jesz i cwiczysz?

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
Chyba nie chce byc grubasem.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Tkanka tłuszczowa z niczego się nie odkłada :)
Napisz jak jesz ?

Pozdrawiam

Piotr Folęga
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zapisze sie na kurs jasnowidzow ;D wam radze to samo, bedzie latwiej i szybciej ;D


pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* pomoglem? kliknij gdzies tu ----------------------------------------------->
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 236 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3970
witam panów i przepraszam że się tak wbijam w posta ale mam krótkie pytanie i nie chcę zakładać nowego posta i dlatego piszę tutaj, mianowicie czy na diecie redukcyjnen można jeść kaszkę mannę, czy raczej nie bo może zniweczyć wcześniejszą pracę ?

Dzielność nie jest właściwością ciała, lecz duszy; stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg.

Dzielność nie jest właściwością ciała, lecz duszy; stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 444 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9560
wcinam ser biały , jajka, ryż pije mleko do 1 l na dobe, warzywa i owoce jako dodatek do diety, no i pieczywo razowe, cielecine gotowaną pierś kurczaka, polędwice i duzo pije wody. wiec nie wiem czemu pomimo ze codziennie robie aeroby po 1h tłuszczyk nadal jest a cwicze juz od ok. 6 miechów

"NIE TRAKTUJ ŻYCIA POWAŻNIE BO I TAK Z NIEGO NIE WYJDZIESZ ŻYWY"

"NIE TRAKTUJ ŻYCIA POWAŻNIE BO I TAK Z NIEGO NIE WYJDZIESZ ŻYWY"

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44966
Skladniki nawet niezle.
A w jakich ilosciach? Rozpisz przykladowa dzienna diete z podaniem gramatury.

Piotras... jesc mozesz o ile miesci sie w zapotrzebowaniu energetycznym. Choc sa lepsze zrodla WW przy redukcji.

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
Chyba nie chce byc grubasem.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

Zmieniony przez - Marcinecki w dniu 2003-07-04 13:30:43

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
odstaw mleko i rozpisz diete


pozdro

haaron

----------------------------------------------
To TYLKO MOJE ZDANIE, mozesz uwazac inaczej !!!!
<BANG!> YoU'rE DeAd, BrAiN`s OuT YoUr HeAd ;]
* pomoglem? kliknij gdzies tu ----------------------------------------------->
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1261
odstaw tez pieczywko i ziemniaki oraz zero bialego cukru... ja tak lece, dodatkowo areoby 40-60 min dziennie, brzuszki co 2 dni (nogi ugiete w stawie biodrowym i kolanowym pod katem 90 stopni zeby wykluczyc dzialanie miesnia biodrowo-ledzwiowego oraz miesni przednich ud). W 2 miesiace wyrobilem sobie dosc fajny kalofyferek (jestem typem mezomorfika z tendencja do engomorfika wiec tluszczyku nie bylo latwo sie pozbyc)

"ludzie normalni dostosowuja sie do rzeczywistosci,
ludzie nienormalni dostosowuja rzeczywistosc do siebie,
dlatego postep zalezy od ludzi nienormalnych"

"ludzie normalni dostosowuja sie do rzeczywistosci,
ludzie nienormalni dostosowuja rzeczywistosc do siebie,
dlatego postep zalezy od ludzi nienormalnych"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 115 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1261
oczywiscie chodzilo mi o ENGOMORFIKA a nie jak przypakdiem napisalem EGZO..

"ludzie normalni dostosowuja sie do rzeczywistosci,
ludzie nienormalni dostosowuja rzeczywistosc do siebie,
dlatego postep zalezy od ludzi nienormalnych"

"ludzie normalni dostosowuja sie do rzeczywistosci,
ludzie nienormalni dostosowuja rzeczywistosc do siebie,
dlatego postep zalezy od ludzi nienormalnych"

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
Słuchaj mam taki sam problem osoby takie chba się nazywa osmotkami czy jakoś tak.Ja zbudowałem kratke jedząc tuńczyka,brązowy ryż,piersi z kurczka i indyka oraz białka z jaj(żółtko 1 maksymalnie na dżień) no i na końucu płatki owsiane.A musze ci powiedziedzieć ze zacznałem z nadwagą 40 kg i udało mi się wszystko w ciągu miecałego roku.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

Co jeść żeby przytyć?

electro
Polecane artykuły